15.7 C
Jindřichův Hradec
24.03. 2023
Články

Krytý plavecký bazén od 17. června uzavřen – Aquapark otevřen denně kromě špatného počasí

Krytý Plavecký bazén Jindřichův Hradec bude od soboty 17. června zcela uzavřen pro veřejnost. Důvodem je prováděná výměna popraskané dlažby kolem sportovního bazénu o délce 25 metrů. Z důvodu prováděných stavebních prací, která bude spojena s technologickou odstávkou, zůstanou brány krytého bazénu zavřeny až do pátku 30. června.

Bazén a aquapark Jindřichův HradecPokud se nevyskytnou nečekané komplikace, je od soboty 1. července v plánu alespoň částečné zahájení provozu vnitřních bazénů. Až do pátku 14. července tak zůstane uzavřen již jen pouze sportovní bazén 25 metrů. Naopak velký relaxační bazén s vnitřním tobogánem, dětské bazény a průchod do venkovního aquaparku by již od 1. července měly sloužit návštěvníkům.

Náhradu za uzavřené vnitřní bazény poskytne od 17. do 30. června venkovní aquapark přístupný přes venkovní pokladnu. Ve všedních dnech bude otevřen denně od 11 do 19 hodin, o víkendech od 10 do 19 hodin. Komplex pod širým nebem bude v druhé polovině června uzavřen jedině v případě výrazně chladného a deštivého počasí. Aktuální informace vždy na www.bazen.jh.cz, Facebooku „Bazén Jindřichův Hradec“ nebo přímo na místě.

Uzavření krytého bazénu 17. – 30. června

1. ETAPA sobota 17. června až pátek 30. června – úplné uzavření krytého bazénu.

2. ETAPA sobota 1. července až  pátek 14. července – zprovoznění velkého relaxačního bazénu, dětských bazénu a průchodu do venkovního aquaparku. Uzavřen pouze bazén 25 metrů. Změna vyhrazena.

Venkovní aquapark  17. – 30. června

Od soboty 17. června do pátku 30. června denně – všední dny 11 až 19 hodin, víkendy 10 až 19 hodin. Uzavřen pouze v případě chladného a deštivého počasí.

Od soboty 1. července do 31. srpna denně 10 až 20 hodin.

Zdroj: Město Jindřichův Hradec

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L