4.1 C
Jindřichův Hradec
23.02. 2024
Články

Kukuřičné bludiště v Roseči otevírá 1. července již osmou sezónu

Léto v kukuřici

ZÁBAVA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

LABYRINT – SPANÍ POD HVĚZDAMI– LASER X

Herní areál je určen především pro rodiny s dětmi, které hledají celodenní zábavu na vsi v krásné krajině Třeboňska v jižních Čechách. Místo by mělo připomínat to, co bylo dříve běžné, chceme dětem umožnit trávit volný čas v přírodě a na venkově.

Letošní rok nabízí nejen bloudění v kukuřici, ale i dnes už tradiční velký slámový hrad, který má zabudované 2 velkoplošné trampolíny, bazén, badminton, fotbal, ping pong, beachvolejbalové hřiště, motokáry, monokola, klokaní boty a bosí chodník.

Novinkou letošního roku je netradiční přespávání, spaní podhvězdami. V areálu Vás necháme přespat pod hvězdami bez narušení pouličního osvětlení. Můžete si ustlat v trávě, na slámě, ale i v teepe. Ráno Vám doneseme snídaňový koš s domácími produkty, čerstvým pečivem a voňavou kávu. Přespání je nutné rezervovat přes rezervační kalendář na našich stránkách www.letovkukuřici.cz

Chcete zkusit něco nového, kde si budete moci zahrát se svými dětmi a budete se královsky bavit? Outdoor Laser X!

Na rezervovaný večer se herní areál promění na Arénu pro Outdoor Laser x. Běháte v herním areálu, ve kterém je plno překážek a schovek, zastřílíte si s dětmi, partou, rodinou. Laser X je hra, která je zcela bezpečná hra vhodná pro všechny věkové skupiny – pro děti od 8 let, rodiny s dětmi, originální zábava s kamarády.

Rychlé občerstvení v maringotce nabízí po celý den domácí bezinkové a levandulové limonády, koktejly, domácí koláče, kremrole a další domácí pochutiny od příjemného místního personálu. To vše bez použití plastu!

WiFi a parkoviště ZDARMA

V blízkosti areálu:

Hostinec U Jitky s výbornou domácí kuchyní

Termíny 1. 7. – 29. 8. 2021 otevřeno denně od 9:00 do 19:00 hod

Vstupenky zakoupené 24 hodin před příjezdem přes webové stránky budete mít 15% slevu!!!

Po zaplacení třetího vstupu máte ostatní vstupy na letošní sezonu zdarma.