10.3 C
Jindřichův Hradec
26.05. 2024
Články

Květiny a originální dárky z květinářství Z lásky kvítka (fotogalerie)

Chcete své blízké potěšit překrásnou květinou nebo originálním dárkem? Stačí se zastavit v květinářství Z lásky kvítka v jindřichohradecké Svatojánské ulici a vybrat si. Podívejte se co je nového!

Ne, polévku s houstičkami vám u nás podávat nebudeme 😂, nejsme žádný bufet. Jako floristé se držíme svého kopyta. My vás za rozumné ceny vybavíme originálními kyticemi, dekoracemi naší výroby a dárky ke každé příležitosti.

A pokud si v J.Hradci přijdete domlouvat svatební, smuteční nebo jinou časově náročnější zakázku, tak se u nás můžete nově posadit, čerpat inspiraci a v klidu si s námi o vašich představách povídat. Budeme se vám u toho maximálně věnovat, i tu dobrou kávu nebo čaj uvaříme.

A v neposlední řadě, když si nestihnete kytice objednat, tak už vás nebudeme posílat oběhnout si náměstí 😂, ale prostě vám to čekání zpříjemníme.

Tak se těšíme.

Eucalyptové srdce. Vydrží déle, než vaše zamilovanost. Tedy pokud nejste beznadějný romantik ❤️ Tip na Valentýna.

Květiny a originální dárky z květinářství Z lásky kvítka (fotogalerie)

I uprostřed zimy si s kyticemi od nás můžete připadat jako na rozkvetlé louce.

POŠLETE OD NÁS KYTICI DO CELÉHO SVĚTA. Díky našemu členství v mezinárodní síti profesionálních floristů pod zn. FLEUROP můžete z našich prodejen nechat poslat kytici nejen po celé České republice, ale i do více než 150 zemí po celém světě. Máte někoho blízkého na druhé straně republiky? Nebo na druhé straně zeměkoule? A chtěli by jste mu popřát, nebo udělat radost? Maličkost. Navštivte naše prodejny v Třeboni nebo v Jindřichově Hradci, vyberte z nabídky květinových darů v dané zemi a vše ostatní už zařídíme.

Přijít si můžete i pro krásné malované hrnečky s květinovým motivem.