20.04. 2024
Archivní

Letní TOP fotografování v historických kostýmech

Tradiční Letní TOP fotografování v historických kostýmech se uskuteční v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií, konkrétně v muzejním fotoateliéru

v sobotu od 10 do 17 hodin, v neděli od 10 do 15 hodin.

Toto stylové fotografování již neodmyslitelně patří ke kulturnímu dění letního Jindřichova Hradce a k jindřichohradecké pouti.

Všichni zájemci se opět mohou opět těšit na umění zkušených fotografů, sympatický personál, který jim ochotně a rád pomůže s výběrem vhodného kostýmu a hlavně na jedinečné fotografie v retro stylu před historickým ručně malovaným pozadím. Dobové kostýmy jsou připraveny jak pro dospělé uchazeče, tak i pro děti. K dispozici máme velký výběr kostýmů a rekvizit, ale stejně tak si můžete přinést i své vlastní.

Všem zájemcům doporučujeme, aby si zarezervovali konkrétní čas fotografování na telefonním čísle 384 362 459, aby nemuseli čekat.

Délka fotografování je standardně 30 minut a vznikne minimálně 25 fotografií, většinou i více.

Fotografování je zpoplatněno už tradičně částkou 450,- Kč při fotografování v počtu 1-4 osob, při více osobách 550,- Kč.

Vytvořené fotografie vám budou nahrány na Váš na přinesený vlastní flash disk, nebo vám na vaši e-mailovou adresu bude zaslán odkaz na cloudové uložiště, odkud si je můžete stáhnout.

Dle domluvy si je můžete nechat v muzeu i vytisknout na velký formát.