Rozhodčí: Dolinek, Vondráček, Jeřáb
Komisař: Matejček
Diváci:
Po čtvrtinách: (31:10,53:27,76:45)

BK LionsDo zápasu jsme nastoupili s pěticí Rolls, Novák P., Tracey, Ringgold a Vošlajer. Soupeř postavil sestavu Mitchell, Field, Ličartovský, Machač a Horák.

Kdo čekal bojovnost našich hráčů, zůstal nevyslyšen. Naši hráči asi hlavami zůstali na zápase proti Pardubicím. Soupeř v první čtvrtině nezkazil možná nic. Pozorně bránil, střílel, když netrefil, tak doskočil. Náš příspěvek do zápasu byl naprosto minimální. Kolín nastoupil bojovně a po 10 minutách vedl o 21 bodů!

Druhá čtvrtina byla “nejvyrovanější”. Prohráli jsme ji pouze o 4 body. Kolín si nadále hrál svou hru a na naší straně byla obrovská křeč. Místo toho, abychom získali jednoduché střely, tak jsme soupeřův koš obstřelovali jednou dalekonosnou střelou za druhou. V poločase prohráváme o 26 bodů.

Kdo čekal probuzení po poločase, také se nedočkal. Domácí i nadále hráli jednoduchý basketbal, ke kterému jsme jim velmi často pomáhali opět nedůslednou obranou. Po 30 minutách -31 bodů.

Poslední čtvrtina již byla exhibicí domácích, náš trenér postavil do hry mladíky. Nakonec prohráváme o 36 bodů.

Tvrdý direkt a návrat na zem po výhře s Pardubicemi. Kolín nás přehrál ve všem – v bodech, doskocích (48-32), asistencích (27-11) či získaných míčích a naprosto si výhru zasloužil. Náš soupeř však především příkladně bojoval, to bylo hlavním rozdílem na hřišti.

Jdeme dále, v sobotu máme šanci na reparát s Děčínem.

Radim Valcha – BK Lions

Statistika zápasu:

Střelci domácí: Machač 22, Sýkora 13, Field a Zuzák 12, Michell, Horák a Ličartovský 10, Lewis 4, Holý 1
Střelci hosté: Tracey 20, Ringgold 11, Vošlajer a Pavlík 8, Aušprunk 5, Fröhde a Sahan 3
Trojky: 7 – 6
Fauly: 19 – 23
TH: 27/23 – 9/4