Aktuálně

Město J.Hradec: Harmonogram blokového čištění ulic a kompost zdarma

V termínu od 26. března 2018 do 6. června 2018 bude probíhat v Jindřichově Hradci strojní blokové čištění komunikací. Dopravní značení v dané lokalitě bude vždy osazeno nejméně 7 dní předem.

Město J.Hradec: Harmonogram blokového čištění ulic a kompost zdarmaŽádáme řidiče, aby dopravní značení respektovali a umožnili tak snadný průběh prací. Řidiči, jejichž vozidla budou porušovat přechodné dopravní značení, budou řešeni městskou policií.

Kompletní harmonogram níže…


Dále společnost Služby města Jindřichův Hradec připravila akci „Kompost zdarma“ pro občany Jindřichova Hradce a místních částí. Akce bude probíhat v areálu společnosti na Jiráskově předměstí (vedle Čevak a.s.), a to od 7. dubna 2018.

Množství je stanoveno na max. 1 přívěsný vozík za OA/osoba (nakládka svépomocí). Termíny: 7. 4., 14. 4., 21. 4., 28. 4. (vždy od 8:00 hodin). Výdej kompostu je kapacitně omezen – do vyčerpání zásob. Při této akci je současně možné odevzdat BRKO (biologicky rozložitelný komunální odpad) též v areálu Služeb města Jindřichův Hradec na Jiráskově předměstí.

Ing. Karolína Průšová – Město Jindřichův Hradec

Fullscreen Mode