1.6 C
Jindřichův Hradec
2.02. 2023
Články

Mezinárodní festival outdoorových filmů

Kino Střelnice se v říjnu zapojí do Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Ve dnech 26. až 30. října vždy od 17.00 a 20.00 hodin se můžete těšit na velmi zajímavé filmy.  

Mezinárodní festival outdoorových filmůOblíbený Mezinárodní festival outdoorových filmů opět rozšiřuje své pole působnosti, a to jak v České republice, tak na Slovensku. Ve srovnání s minulými roky se totiž navýšil počet spolupořadatelů. V letošním roce se MFOF uskuteční v rekordních 46 městech (místech).

„Je to jasný důkaz toho, že popularita našeho festivalu stále roste. Všech šestačtyřiceti spolupořadatelů si velmi vážíme. Každopádně věříme, že v příštím roce toto číslo ještě překonáme a třeba se přehoupneme i přes bájnou padesátku,“ přibližuje ředitel MFOF Jiří Kráčalík.

Zatím nejvíce spolupořadatelských zastávek si festival připsal v roce 2013, kdy se konal na 43 místech. Loni to bylo 41 měst a míst.

XIII. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ„Diváci se letos mohou těšit na špičkové snímky nejen známých režisérů, scénáristů a kameramanů, ale i mnoha nových tvůrců, na netradiční pojetí a zpracování filmů. Se zatajeným dechem budou sledovat nadlidské výkony protagonistů v extrémních přírodních podmínkách a jejich úžasné, až mnohdy neuvěřitelné lidské příběhy,“ má už nyní jasno Halka Richtarová z Domu kultury města Ostrava.

Přitom Ostrava, stejně jako Olomouc, se zatím zapojila do každého ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů.

V letošním roce registrují organizátoři MFOF také dvanáct nových spolupořadatelských míst. Zároveň festival vzbuzuje čím dál tím větší pozornost na Slovensku, kde zavítá celkem do šesti měst.

Program ZDE

Další aktuality můžete sledovat zde: www.outdoorfilms.cz

Nejnovější články

Kino Počátky na únor 2023

Miloslav L

NATURHOUSE | Odborníci na zdravé hubnutí

Miloslav L

Vaše firemní akce v Penzionu Pod Zámkem

Miloslav L