18.6 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Archivní

Nasvícená zoo a Štědrý den v Zoo Hluboká

Využijte v tomto období prodlouženou otevírací dobu k procházce po Zoo Hluboká, která je nasvícena tisíci světýlek a načerpejte neopakovatelnou vánoční atmosféru. Kromě živých budou k vidění i 3D svítící zvířata a mnoho dalších světelných prvků. Otevírací doba je prodloužena do 19:00 a pokladna se uzavírá vždy v 18:30.

Nasvícená Zoo Hluboká od 9. 12. až do 8. 1. 2023

Přijďte si zkrátit dlouhé zimní večery do malebného prostředí zoo. Nabízíme Vám jedinečnou možnost pozorovat zvířata po setmění a přitom zažít pohádkovou atmosféru tisíců rozzářených světýlek.

Nasvícená Zoo Hluboká to je unikátní propojení světelných prvků a efektů se světem zvířat v prostorách Jihočeské zoologické zahrady Hluboká nad Vltavou.

Celkem je k vidění 22 druhů světelných zvířat, kdy největším prvkem a zároveň letošní novinkou je model losa evropského o výšce 3,4 metru. Letošní ročník v historii již 12., přinesl rozšíření prohlídkové trasy Vánočně nasvícené zoo téměř po celém areálu, nasvíceno je více než 2 ha. Samotná trasa je prodloužená k výběhu s losy, odkud návštěvníci dojdou až na vyhlídkovou lávku, ze které se jim naskytne krásný pohled na zámek i město Hluboká. Nově bude zpřístupněna i cesta u tygra a medvěda plavého. Využijte prodloužené otevírací doby a vydejte se s přáteli na lehce mrazivou procházku, na které Vás zahřeje lahodný punč.

Pokladna zavírá vždy v 18:30, v areálu můžete pobývat do 19:00. Prodloužená otevírací doba platí po celé trvání nasvícené zoo, kromě 24.12.

Štědrý den v zoo 24.12.2022

Sobotní dopoledne plné dárků pro všechny to je Štědrý den v Jihočeské zoologické zahradě Hluboká nad Vltavou přijďte si zkrátit čekání na Ježíška do areálu zoo, kde pro Vás bude připraveno komentované setkání u vybraných druhů zvířat. A pro každé dítě je připraven dárek, zvířatům můžete naopak přinést dárek vy a to v podobě krmení (ovoce, zelenina, luštěniny, ořechy).