0.4 C
Jindřichův Hradec
2.02. 2023
Články

Naturhouse již deset let pomáhá Jindřichohradečákům na cestě za štíhlejší postavou

Nevzdávejte se snu o štíhlejší postavě! Naturhouse v Jindřichově Hradci již deset let pomáhá jeho obyvatelům na cestě za štíhlejší postavou.

Rok 2020 nebyl jednoduchý. Stres, starosti, uzávěry a epidemie se nepodepsaly jenom na naší duši, ale u většiny populace zanechaly důsledky také v podobě nadváhy. Od jarní uzávěry podle průzkumu pojišťovny Mutumutu přibrali Češi průměrně 6,5 kg. Výzkum probíhal do listopadu. Bohužel pro naši linii po listopadu přichází prosinec a Vánoce, které si zpravidla připíší další kila navíc – a to bez ohledu na to, že jsme asi všichni zaznamenali zprávy o tom, že nadváha je rizikový faktor pro těžší průběh v případě infekce současné epidemie Covid-19.

S příchodem vakcinace přichází pro mnohé z nás naděje, že se snad v dohledné době ze situace vymaníme. Její aplikaci bychom však měli spojit také s prací na našem životním stylu tak, abychom neblahé důsledky loňského roku v podobě uzávěr a nadváhy sundali z našich tukových zásob. A to i pro naše zdraví, nejen štíhlou linii. Ne náhodou jsme právě letos ocenili, že přání ,,hodně zdraví do nového roku“ není jen planým úslovím, ale stojí za ním skutečné hodnoty. Pojďme za nimi! Přes nelehké podmínky jsme i v uplynulém roce u nás v Naturhouse pomohli lidem zhubnout a získat neskutečnou porci energie, sebevědomí a kondice navíc – pomůžeme i vám!

Jindřichohradecká pobočka Naturhouse v Růžové ulici č. 42 je kombinací výživové poradny a bylinkové lékárny. Za deset let svého působení na stejné adrese si získala stálé zákazníky, kteří se rádi vracejí. Nabízí sortiment funkčních potravin s vysokým podílem vlákniny, racionálních a vysoce nutričně bohatých a snadno stravitelných hotových jídel a přírodních doplňků stravy, které garantují přesvědčivé výsledky během péče o vaši postavu i kondici. Jejich použití v kombinaci s doporučeným středomořským jídelníčkem se postará nejen o redukci váhy, redukci útrobního tuku, odpuštění přebytečně zadržované tekutiny, která mnohým lidem také umí výrazně zhoršit hmotnost – ale kromě dalšího podporuje i vaši obranyschopnost, zlepší stravovací procesy a navodí mnohem výkonnější kondici.

Služby vzhledem ke komplikované situaci současné doby můžete čerpat i na dálku v podobě online konzultací a nákupu redukčních programů v našem e-shopu, nebo klasicky návštěvou pobočky. Dříve, než se rozhodnete svěřit se do rukou Naturhouse, si můžete také ověřit efektivitu rad a procesů nákupem redukčních balíčků, které obsahují stravovací plán a produkty na tři týdny. Individuální poradenství pro potenciální i stávající klienty je zdarma. Během předem domluvených konzultací projdeme váš životní styl, zdravotní stav a jídelníček a hledáme srozumitelná a jednoduchá doporučení ke změně životního stylu a úpravy stravování. Během procesu jsme vám k dispozici a s ohledem na průběžné výsledky stav neustále monitorujeme a podáváme další jednoduché rady, tipy a recepty na přípravu snadných a chutných jídel vedoucích ke zdraví a štíhlé linii. Představíme vám systém vypracovaný na vysoce profesionální úrovni řadou odborníků.

Podívejte se na tři mimořádné proměny, které vás určitě přesvědčí, proč značce Naturhouse důvěřovat.

Iva (43 let) našla právě v období kolem Vánoc reklamní zmínku o Naturhouse. Přestože žádné přístupy ke zhubnutí jí nikdy nedovedly k výsledku, Naturhouse byl pro ni něco jako mávnutí kouzelného proutku. Během pěti měsíců zhubla 15kg a stal se z ní doslova nový člověk. Přestaly jí trápit bolesti žil a to jí pomáhalo věnovat se sportovním aktivitám, které vyhledávala i před zhubnutím. Svou novou váhu si i nadále pečlivě udržuje. Iva byla jednou z mnoha žen, které milovaly sladké: buchty, zákusky, sušenky, či sladká jídla české kuchyně. K přemíře konzumace těchto potravin vede často jídelníček s nedostatkem bílkovin, které vyvažují přebytek rafinovaných sacharidů na talíři. Pokud navíc nezdravé cukry vyměníme za zdravou verzi v podobě ovoce, zeleniny, vlákniny a omezeného množství komplexních sacharidů, výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Posuďte sami, jak jí to sluší. Ivyn nový vzhled se stal natolik populární, že dokonce i kadeřnice stříhala zákaznici podle fotky z plakátu ,,na Ivu“.

Hedviku (59 let) do poradny Naturhouse nasměroval její praktický lékař. Trpěla mnoha zdravotními potížemi včetně těch, které souvisejí s velkou nadváhou. To ji přimělo k odhodlání se svým stavem se poprat. Počátky pro Hedviku nebyly jednoduché a první měsíc byl pro ni dokonce kritický. Zažité stereotypy nevhodných návyků se podepsaly na setrvačnosti trávicích procesů a vzhledem k potížím s ledvinami jsme musely hledat nějakou alternativu jídelníčku s menším podílem bílkovin. Vše se v dobré obrátilo a Hedvice se její nová strava tak zalíbila, že se jí citlivý žaludek začal houpat už jen z představy, že by se měla vrátit k původní ,,poctivé“ kuchyni plné guláše a svíčkové. Změna zdravotního stavu byla více než příznivá. S výsledky krevních testů, které se výrazně upravily, byl nadšený i její lékař a dokonce přistoupil i na snížení medikace. Hedvika se tak zcela zbavila například léků na vysoký krevní tlak. To, že jí nová strava nakonec velmi zachutnala, je také největším příslibem udržení váhy do budoucna.

Antonín (43 let) je učitel výpočetní techniky a tak není divu, že si našel poradnu Naturhouse na internetu. Seznámil se se systémem návštěv v poradně jednou za týden, a ty se staly jeho pevnou oporou. Návštěva poradny ho vždy posílila v odhodlání pokračovat v započatém úsilí, protože mu přinášela jasný přehled o výsledku svého snažení. Tak se stalo, že během půl roku shodil téměř 16 kil, a začal se neuvěřitelně dobře a vitálně cítit tak, že mu ani pár hodin tělocviku ve škole nepřišlo jako zátěž. Zažil ovšem také překvapení v podobě covidové uzávěry škol, která mu znemožnila se pravidelně hýbat a také se jako u mnoha jiných stalo, že se stresem ze situace a domácí kuchyní své ženy, se ručička váhy opět začala hýbat směrem nahoru. Antonín tedy vidí, že zhubnutí neznamená automaticky, že si tělo novou váhu vždy udrží, ale že se ke zdravým návykům, které se v Naturhouse naučil, bude možná muset periodicky vracet, anebo se je alespoň z části snažit udržet v chodu i s nižší hmotností tak, aby se ze štíhlého těla mohl těšit co nejdéle.

Všechny proměny si můžete prohlédnout ZDE.

Toto jsou příklady třech skvělých proměn, k nimž poradna Naturhouse v Jindřichově Hradci přispěla a mohou se tak stát inspirací a motivací i pro další ženy a muže, kteří chtějí se svou nadváhou pracovat, – a to třeba i proto, že je riziková pro mnohé zdravotní problémy včetně současného Covidu-19. Pokud vás naše služby zajímají, dostavit se můžete osobně na provozovnu, která je otevřena 4 dny v týdnu s mírnými omezeními v době uzávěr, nebo se můžete objednat na telefonickém čísle provozovny v Růžové ulici č. 42 – t. 383 134 128.

Poradna přijímá objednávky také přes internet. Sortiment výrobků si můžete prohlédnout na e-shopu: eshop-naturhouse.cz. Na vaši návštěvu se těší Mgr. Štěpánka Kutišová, která je zkušenou expertkou v oboru a se značkou spolupracuje od samého počátku, kdy v roce 2008 v České republice začala působit. Jako jediná v republice se školila metodě Naturhouse přímo u zahraniční mateřské základny ve Španělsku a Polsku a působila také ve vedení společnosti. Poslouchat její rady můžete již šestým rokem také v pořadu Přírodní lékarna v regionálním vysílání Českého rozhlasu České Budějovice.

Nejnovější články

Kino Počátky na únor 2023

Miloslav L

NATURHOUSE | Odborníci na zdravé hubnutí

Miloslav L

Vaše firemní akce v Penzionu Pod Zámkem

Miloslav L