10.5 C
Jindřichův Hradec
30.05. 2024
Archivní

Návrat do nevinnosti | Martina Solemar

Dívat se na svět dětskýma očima není o naivitě. Naopak. Pokud tento pohled z nějakého důvodu ztratíme, nemáme, je náš svět plný povinností, potřebujeme falešné jistoty, zodpovědnost si pleteme s kontrolou, chybí spontánnost a ryzí, čistá radost z bytí, maličkostí, objevování, učení. Potřebujeme velké impulsy, abychom něco cítili. Nejsme přirozeně zvídaví. Neumíme prožít úžas na louce plné květů, při západu slunce. Žijeme v nastavení, co všechno musíme. Víme, co všechno nesmíme, co se nedělá.

Pojďme prozkoumat, najít, kde jsme to ztratili. Proč si to neumíme nebo nechceme dopřát. Proč si nedovolíme svou autenticitu. Proč kontrolujeme Sebe a druhé.

Vrátit se do stavu nevinnosti je o moudrosti. Být dospělým neznamená pohřbít svobodné, šťastné, nespoutané, život milující dítě v nás. Pak budeme mít vždy pocit, že nám něco chybí, že neumíme prožívat naplno. Bát se, že za to budeme potrestáni, či že kvůli tomu musíme trpět. Může to pak znamenat i to, že nám to tak chybí, že se bojíme dospět. Máme sice dospělá fyzická těla, ale uvnitř je malé uvězněné dítě.

Přestaňme být tím, kým jsme zvyklí být. Dívejme se na život, jako by to bylo poprvé.

Zvu Vás k návratu k nevinnosti. Sami si zjistíte, co vám brání. Vše poléčíme, uzdravíme ve všech energetických centrech a polích, ukotvíme. Přepíšeme otisky, programy, falešné identity, přesvědčení.

Setkání je otevřené všem.

Rezervace emailem, zprávou, telefonicky ([email protected], 724291547)

Kdy: sobota 21. 10. 2023, 16:00 hod.

Kde: Jindřichův Hradec, Jarošovská 50

Příspěvek: 1.200,- Kč

Přineste si sedák, polštářek (sezení na koberci), příp. deku pro pohodlně strávený čas při léčebné transmisi

Těším se na vás