2.6 C
Jindřichův Hradec
3.02. 2023
Články

Nová adresa a slevy 20 %! | Dům barev

Dům barev Jindřichův Hradec míří na novou adresu. Těšíme se, že vám již v březnu budeme moci představit naší novou prodejnu, která bude o kousek blíž k vám, zákazníkům. A protože Vám chceme udělat radost, připravili jsme slevovou akci 20% na většinu zboží v naší prodejně.

Dorazte v březnu do naší stávající nebo nové prodejny Dům barev a využijte slevu 20% na mnoho produktů z portfolia Dům barev.

Aktuálně nás najdete na adrese: Nádražní 510. Od 18. března bude naše nová adresa Rezkova 1375/II. Těšíme se na Vás v novém! Rádi bychom Vám připomněli i naše slevové úterky.

Dům barev je největší specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství v ČR se 110 prodejními místy po celé České republice.

Nabízíme komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání. Ve všech prodejnách DŮM BAREV najdete tónovací automat, díky kterému jsme Vám schopni namíchat jakýkoli z více než 20 000 odstínů. Samozřejmostí je profesionalita prodejního personálu, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na Vaši konkrétní aplikaci.

Těšíme se na Vás.

Váš Dům barev Jindřichův Hradec

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L