0.6 C
Jindřichův Hradec
4.02. 2023
Články

Novosedly CUP 2016 vyhráli děti ze Suchdola

Dne 27.8. se konal v Novosedlech nad Nežárkou fotbalový turnaj přípravek Novosedly CUP 2016. V kategoriích U8 a U9 se zúčastnilo turnaje na 240 dětí jihočeských týmů. Mládežnickému turnaji přihlíželo na 150 diváků, kteří si pochvalovali organizaci a zázemí pořádajícího SK Novosedly nad Nežárkou.

Zlaté medaile si v kategorii mladších vybojovali děti ze Suchdola nad Lužnicí, v kategorii starší přípravky pak děti z Veselí nad Lužnicí. Na přiložených fotografiích jsou dva týmy pořádajících Novosedel nad Nežárkou.

Foto: Lenka Bicencová

 

Mladší přípravka Novosedly nad Nežárkou - Zleva stojící: Nikola Nalezená, František Kužel, Terezie Průchová, Dominik Rešl Zleva sedící: Denisa Divišová, Antonín Nalezený, Stanislav Šmíd, Tereza Zemanová, Tomáš Jirsa, Markéta Rathová, a brankářka: Adéla Nalezená. Tým vedl trenér Antonín NalezenýStarší přípravka - Novosedly nad Nežárkou - Zleva sedící: Zdeněk Nalezený, Pavel Zeman, Václav Šálek, Adam Nedvěd, Jan Lomoga, Šimon Roubal, Martin Krška. Dole ležící: Ondřej Jirsa, a brankář David Smolek. Tým vedl trenér Zdeněk Nalezený.

 

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L