Aktuálně

Oáza klidu: Chcete mít své tělo opět krásné bez celulitidy, strií a faldíků, a krásnou pleť?

Chcete mít své tělo opět krásné bez celulitidy, strií a faldíků, a krásnou pleť? Využijte naší zaváděcí akce na ošetření od firmy  Ericson Laboratoire .

Nyní máme pro vás v zaváděcí akci

Oáza klidu: Chcete mít své tělo opět krásné bez celulitidy, strií a faldíků, a krásnou pleť?X50 Body matrix  nyní za 2990 Kč trvá 3 hodiny

Komplexní celotělová péče na zeštíhlení a omlazení pokožky pro ženy po 40. Nový program je založen na preparátech s bezpečnými rostlinnými látkami pracujících na obnovení hormonální rovnováhy pokožky.

Slim & Lift nyní za 2990 Kč trvá 3 hodiny

Prestižní víceúčelová procedura celého těla s „adiporeverzním“ – zeštíhlujícím  a zpevňujícím účinkem, upravující vzhled strií, s korektivním a ochranným působením na kapiláry.

Insulinol 2500 Kč trvá 3 hodiny

Inovativní ošetření řešící problém celulitidy a lokalizovaného tuku na hýždích a stehnech. Účinek “potlačující chuť“ tukových buněk vedoucí k jejich zmenšování. Vysoce efektivní pro zeslabené mikrokapiláry a strie s preventivním a léčebným účinkem.

Fresh Caviar 2190 Kč + zdrarma oštření očního okolí

Prestižní péče o obličej s pravým jeseteřím kaviárem. Procedura zaměřená na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci, výživu a čištění. Příjemně vonící organická kosmetika bez chemických konzervantů, umělých barviv a vůní. Péče o pleť pro ženy a muže od 25 let.

Vacushape a vibrační plošina:

10 + 3 lekce zdarma

20 + 4 lekce zdarma

Solárium

za cenu 420 Kč obdržíte celkem 80 minut solária

ušetříte 220 Kč

14.listopadu:

Výklad z karet a run s paní Stáňou Koblihovou

30. listopadu a 14. prosince:

Diagnostika přístrojem Oberon


 

Oáza klidu – Centrum zdraví a krásy