16.1 C
Jindřichův Hradec
23.06. 2024
Články

Objevte medicinální pedikúru – špičková péče o vaše chodidla! | BOSABOSA

Medicinální pedikúra, také nazývána přístrojová, nebo suchá pedikúra, je moderní a komfortní způsob péče o nehty a kůži na chodidlech. Odpadá máčení nohou v lázni a nepoužívá se skalpel. Při ošetření nedochází k porušení integrity kůže a minimalizuje se tak riziko poranění a infekce. K základnímu ošetření patří diagnostika, peeling a vmasírování krému dle konkrétního stavu a typu kůže.

Ošetření je šetrné k pokožce, zároveň ale také vysoce efektivní. Díky tomu budou Vaše chodidla dokonale hladká a tento pocit Vám vydrží mnohem déle než po klasické pedikúře. Ošetření přístrojovou pedikúrou splňuje ve všech ohledech nejvyšší úroveň ošetření. Chodidla se ošetřují speciálním certifikovaným přístrojem Hadewe Auroria Light se širokým spektrem fréz.

Odborně se těmito frézkami zkrátí a dokonale opracují nehty a celé plosky nohou. Dále se ošetřují ztluštělé a zarostlé nehty, mykotické nehty, mozoly, otlaky, kuří oka, hyperkeratóza (nadměrné rohovatění kůže), ragády (velmi bolestivé praskliny na patách) atp.

Na přání aplikujeme laky luxusních řad CND Vinylux CND Shellac. Produkty jsou čistě veganské, s dlouhotrvajícím leskem. Lakujeme tak, že Vám nehty na nohou vydrží krásně nalakované celý měsíc.

Nabízíme také depilaci horkým voskem, masku na nohy v termickém zábalu, nebo Thajskou masáž nohy.

Medicinální pedikúra se doporučuje pro lidi se specifickým onemocněním:

  • diabetes
  • psoriáza (onemocnění lupénkou)
  • onemocnění žil či tepen nohou
  • porucha srážlivosti krve
  • neuropatie

Sterilizace

Přístrojová pedikúra splňuje vysoký stupeň bezpečnosti a hygieny díky ucelenému systému odsávání prachu vzniklého při ošetření. Při každém ošetření se používají sterilizované frézy a nástroje. Po každém klientovi se použité nástroje mechanicky    očistí kartáčkem se saponátem pod tekoucí horkou vodou, poté dezinfikují v ultrazvukové čističce Emmi 12HC, následuje sterilizace v horkovzdušném sterilizátoru MELAG 75 a poté se vše ukládá ve sterilním obalu do UVC dezinfikátoru Pedice.    Ošetření je bez rizika přenosu infekčních onemocnění a mykóz.

Vídeňská 11, Jindřichův Hradec III

Žaneta Ludačková

+420 608 838 348

[email protected]

www.bosabosa.cz

FACEBOOK

BOSABOSA | medicinální pedikúra