9.7 C
Jindřichův Hradec
26.03. 2023
Články

Odekorujte si vlastní jídelní sadu nebo originální hrnek v Jarošovské Keramice

Chcete mít svou vlastní originální jídelní sadu, set na ranní kávu a čerstvé koláče? Nebo jen prostě chcete mít svůj vlastní originální hrnek? Nyní máte možnost si sami odekorovat vámi vybrané výrobky v Jarošovské Keramice. My vše pro vás připravíme, popřípadě poradíme a na vás je jen, aby jste dílo dokončili dle vašeho přání a fantazie.

Fotila Amalie: Den otevrenych dveri v Jarosovské keramiceFotila Amalie: Den otevrenych dveri v Jarosovské keramiceFotila Amalie: Den otevrenych dveri v Jarosovské keramiceFotila Amalie: Den otevrenych dveri v Jarosovské keramiceFotila Amalie: Den otevrenych dveri v Jarosovské keramiceFotila Amalie: Den otevrenych dveri v Jarosovské keramice

V současné době zde pracuje tým na profesionální úrovni pod vedením jednatelky firmy Dagmar Doležalové. Každý námi vyrobený výrobek je ručně vyrobený a originální a všichni naši zákazníci dostanou při zakoupení našich výrobku certifikát o původu a kvalitě. Naším cílem je zachovat kvalitní českou ruční výrobu a našimi výrobky potěšit a zahřát u srdce každého zákazníka.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na:


https://hradeczije.cz/jarosovska-keramika-s-r-o/

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L