26.2 C
Jindřichův Hradec
16.07. 2024
Obchody

Ostrov chutí | Exotické ovoce v Jindřichově Hradci

Ostrov chutí je unikátní projekt zaměřený na pěstování, zpracování a distribuci exotického ovoce, především z Kanárských ostrovů. Naše ekologická farma se nachází na malebném ostrově La Palma v oblasti Montes de Luna, kde se snažíme vytvářet harmonii mezi přírodou a moderním zemědělstvím. Naším cílem je nabídnout zákazníkům ovoce nejvyšší kvality, které je pěstováno s láskou a respektem k životnímu prostředí.

Díky kombinaci polohy, vulkanickému podloží plnému minerálních látek, bohatství srážek a slunečných dní, zde vznikly ideální podmínky pro pěstování rozmanitých plodin. Mezi hlavní patří banány, mango, avokáda, mučenka a dračí ovoce. Právě dračí ovoce nás zde nadchlo natolik, že jsem se rozhodli pro pěstování i my!

Naše prodejna je pro Vás otevřená Po – St mezi 11:00 – 16:30 a SO do 13:00 na adrese Masarykovo náměstí 1/II.

Jindřichův Hradec je malebné město, ve kterém jsem prožila celé dětství a stalo se proto jasnou volbou při výběru umístění první provozovny. Podařilo se nám sehnat příjemný prostor, který poskytuje ideální skladovací podmínky pro ovoce a zároveň dostatek prostoru pro jeho prezentaci.

Najdete nás schované v průjezdu vedle kavárny. Prostor o víkendu slouží jako balící centrum objednávek, proto když se bude svítit, zkuste zaklepat a i přes otevírací dobu máte šanci nás zastihnout. Otevírací doba je spíše orientační, protože se přizpůsobujeme dodávkám ovoce. Po – St mezi 11:00 – 16:30 bude určitě otevřeno všem milovníkům dobrého ovoce a zdravého mlsání! Bude se na Vás těšit moje maminka Lucie, která obchod vede a v létě se s ní budu střídat já, Bety. Pokud bude dostatečný zájem, chtěla bych prostor využít i k workshopům a přednáškám s ovocem a cestováním spojeným. Věřím, že se máte na co těšit!