Aktuálně

Partička na vzduchu | Dačice

Skvělá improvizační show se vrací do Dačic už potřetí!

předprodej vstupenek
(zakoupené vstupenky na předchozí termíny zůstávají v platnosti)

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný, Marián Čurko, Luděk Staněk nebo Dalibor Gondík, či Jakub Kohák…. a nebo nějaký tajný speciální host.

Přijďte se po dlouhé pauze pořádně zasmát a pobavit!

Čekají Vás oblíbené hry, jako např. Detektor lži, Nespokojený režisér, Čelovka, Překlad pro hluchoněmé, Muzikál, Reklamace, Abeceda, Dva v jednom, nebo nějaké zcela nové….

a samozřejmě nebude chybět ani vrchol večera a to je Geňova párty!!!

Děj celého představení ovlivňují diváci, vše je 100% improvizace!

Geňův vzkaz divákům:
“Celé představení uvádí Luděk Staněk. Kdo ho neznáte, tak jak vám ho představit? Je to prostě ten, co přijde na jeviště jako první.

Mohu vás pozvat i na “Čelovku”, ve které vždy vítězí Michal Bohouš Novotný. Je chytrý, ale ne jako já od přírody, ale on čte, hodně čte a to je jeho výhoda.

Igora můžete poznat v “Reklamaci”. Nezajímá ho, co si koupil, ale řeší svoje osobní problémy a hru to zdržuje.

Pan Mašek alias Michal Suchánek, vyniká v “Překladu pro neslyšící”. Umí rukama neskutečné věci. Třeba umí žonglovat jedním citrónem, ale pozor… oběma rukama.

A pak jsem tu já. Ptala se na mě NASA, jestli někdo může být v hádání tak špatnej jako já. Nechtějí tomu věřit, tak s nimi hádám zatím jen korespondenční formou. Na MS v hádání jsem se umístil jako třetí. Přede mnou bylo pádlo a kůň na šíř. Skvělý úspěch.