Aktuálně

Páteční večer bude podruhé patřit jindřichohradecké tančírně

Po první úspěšné tančírně přináší Taneční Klub Pelhřimov další akci tohoto typu. Můžete se opět těšit na protančený večer strávený v příjemné atmosféře.

Plesová sezona je téměř u konce, ale pro ty z vás, kteří by si ještě zatančili, jsou tu společenské akce typu tančíren. První Jindřichohradecká tančírna proběhla 11. 2. 2017 a setkala se s velkým úspěchem. Sál byl plný nadšených návštěvníků a s pomocí lektorů z Tanečního klubu Pelhřimov se pomalu zbavovali strachu z tance a společenského pohybu. Prostoru byl dostatek a všichni návštěvníci odcházeli s úsměvem na tváři.

Právě obavy z pohybu chce zahnat Taneční klub Pelhřimov, který se výuce tance věnuje již několik let. V Jindřichově Hradci na tyto nadšence můžete narazit nejen na tančírnách, ale i na tanečních kurzech pro dospělé, které se pro tento rok už pečlivě chystají.

  • Jindřichohradecká tančírna
  • Jindřichohradecká tančírna
  • Jindřichohradecká tančírna

Struktura tančíren se těší čím dál větší oblibě, a to z toho důvodu, že si lidé nenásilnou formou zopakují jednoduché taneční programy, případně se naučí nové figury. Na tančírnu může zavítat opravdu každý, i člověk nikdy tancem nepolíbený. Taneční lektoři vždy ukáží jednotlivé kroky a po celý večer budou k dispozici, aby dotyčným případně poradili a pomohli.

Tanec je zábava, a proto je připraven pestrý program. Kromě obecné výuky základních kroků do všech latinskoamerických a standardních tanců, si tanečníci připravili i detailnější výuku dvou vybraných tanců. Budete si moct zvolit jeden ze zmiňovaných dvou tanců sami? Přijďte si zatančit a uvidíte.

  • Jindřichohradecká tančírna
  • Jindřichohradecká tančírna
  • Jindřichohradecká tančírna

Aby se příznivci tance v sále dostatečně navnadili a příliš neunavili, jsou připravena i jednotlivá taneční vystoupení. Tančírna odstartuje ve 20 hodin a láká na příjemný taneční večer.


Jindřichohradecká tančírna