7.2 C
Jindřichův Hradec
2.04. 2023
Články

Páteční večer bude podruhé patřit jindřichohradecké tančírně

Po první úspěšné tančírně přináší Taneční Klub Pelhřimov další akci tohoto typu. Můžete se opět těšit na protančený večer strávený v příjemné atmosféře.

Plesová sezona je téměř u konce, ale pro ty z vás, kteří by si ještě zatančili, jsou tu společenské akce typu tančíren. První Jindřichohradecká tančírna proběhla 11. 2. 2017 a setkala se s velkým úspěchem. Sál byl plný nadšených návštěvníků a s pomocí lektorů z Tanečního klubu Pelhřimov se pomalu zbavovali strachu z tance a společenského pohybu. Prostoru byl dostatek a všichni návštěvníci odcházeli s úsměvem na tváři.

Právě obavy z pohybu chce zahnat Taneční klub Pelhřimov, který se výuce tance věnuje již několik let. V Jindřichově Hradci na tyto nadšence můžete narazit nejen na tančírnách, ale i na tanečních kurzech pro dospělé, které se pro tento rok už pečlivě chystají.

Struktura tančíren se těší čím dál větší oblibě, a to z toho důvodu, že si lidé nenásilnou formou zopakují jednoduché taneční programy, případně se naučí nové figury. Na tančírnu může zavítat opravdu každý, i člověk nikdy tancem nepolíbený. Taneční lektoři vždy ukáží jednotlivé kroky a po celý večer budou k dispozici, aby dotyčným případně poradili a pomohli.

Tanec je zábava, a proto je připraven pestrý program. Kromě obecné výuky základních kroků do všech latinskoamerických a standardních tanců, si tanečníci připravili i detailnější výuku dvou vybraných tanců. Budete si moct zvolit jeden ze zmiňovaných dvou tanců sami? Přijďte si zatančit a uvidíte.

Aby se příznivci tance v sále dostatečně navnadili a příliš neunavili, jsou připravena i jednotlivá taneční vystoupení. Tančírna odstartuje ve 20 hodin a láká na příjemný taneční večer.


Jindřichohradecká tančírna

Nejnovější články

Kino Počátky na duben 2023

Miloslav L

AR SERVIS hledá automechanika

Miloslav L

Čtyři roční období na jednom místě IV. | Fotila Amálie

Miloslav L