Aktuálně

Penzion Dobré Časy

Penzion Dobré Časy


Pokoje Penzionu Dobré Časy jsou umístěny ve druhém a třetím poschodí penzionu, jsou přístupné výtahem. Penzion disponuje 6 dvoulůžkovými pokoji, 2 třílůžkovými pokoji, 2 čtyřlůžkovými apartmány a 1 pokojem s bezbariérovým přístupem.

Ubytování v našem penzionu je velmi příjemné také vzhledem k tomu, že styl budovy zůstal i v interiéru pokojů zachován. V interiéru jsou zachovány původní trámy, které tvoří složitou střešní konstrukci mlýna, která v sobě nesla i několikapatrovou soustavu mlynářských strojů.

Ubytování je komorní, plně vyhovuje nárokům na dovolenou i obchodní cesty. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a toaletou, na pokojích je televize, telefon, trezor a internet. Apartmány mají dvě místnosti. Pokoje jsou položeny na východní, nebo západní stranu. Východní strana směřuje na řeku Nežárku a jez. Řeka a jez příjemně šumí a na pokojích je tato kulisa příjemně slyšet. Pokoje na západ jsou obráceny na pastvinu a les za ní. Zde můžete slyšet zařehtat koně či bečet jehně, ale to je vše. Celkový počet lůžek je 28. Nečeká Vás tedy rušný hotel, ale klidné a pohodové ubytování v jižních Čechách. Právě toto místo by měli preferovat lidé, kteří mají rádi klid a perfektní zázemí pro své ubytování. Takové podmínky ubytování budete jen těžko hledat v centru Jindřichova Hradce.

Ubytovaným hostům, kteří navštíví, v restauraci nabízíme nadstandardní snídani, která je v ceně ubytování a v sezoně si můžete vybrat z aktuálního jídelníčku zvýhodněné menu k večeři. Minimálně jedenkrát v týdnu v něm nabízíme grilované speciality z ryb a různých druhů mas z našich obor.

Přesto, že je náš penzion umístěn na samotě, dostanete se autem za 3 minuty do centra Jindřichova Hradce. Pěšky či na kole Vám to bude trvat o pár minut déle. Velmi blízko naleznete spoustu dalších jihočeských památek, a přírodních krás jižních Čech.

1 osoba 2 osoby 3 osoby 4 osoby
Pokoj 3 a více nocí 750,- Kč 1300,- Kč 1650,- Kč
Pokoj 1 – 2 noci 850,- Kč 1450,- Kč 1850,- Kč
Apartmán 3 a více nocí 2100,- Kč 2100,- Kč 2100,- Kč 2100,- Kč
Apartmán 1 – 2 noci 2400,- Kč 2400,- Kč 2400,- Kč 2400,- Kč
Přistýlka 300,- Kč
Dětská postýlka zdarma
Pes 50 – 100 Kč (dle velikosti)
  • Ceny ubytování za 1 noc včetně snídaně.

Restaurace Dobré Časy


Rezervační formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Termín od:

Termín do:

Typ pokoje (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Kontrolní otázka (nutno vyplnit):


Kde nás najdete: