18.5 C
Jindřichův Hradec
23.03. 2023
Články

Ples sdružení Otevřená OKNA se vydařil

Život v Oknech a dlouholetá zkušenost ze setkávání lidí z různých společenských skupin dal vzniknout dobrým tradicím. A k dobré tradici patří i jarní benefiční plesy. Ten letošní měl název „SRDÍČKOVÝ BÁL“.

Život bez práce je nudný, ale bez lásky je nesnesitelný.“ Paul Gauguin

Ples sdružení Otevřená OKNA se vydařil
Na parketu bylo veselo

A jako by pozitivní energie názvu, pozvání, dobrých očekávání klientů Oken přinesla i neuvěřitelně laskavou a pohodovou atmosféru na parket Střelnice. S laskavostí sobě vlastní opět přijela kapela LUCKY z Číměře a naprosto profesionálním způsobem rozhýbala ztuhlé údy příležitostných tanečníků. Slavnostně vyzdobený sál poskytl příležitost k poděkování sponzorům a spolupracujícím organizacím. Radost nám udělala přítomnost paní místostarostky Ing. Blížilové, pana děkana Bíny a pana proděkana Přibila z FM VŠE, jednatele Agroleasingu Ing. Drnka, zástupce Rotary Clubu Ing. Smejkala, manželů Kukačkových i Vojty Duby, kteří buď finančně, nebo poradensky a kreativně významně podpořili práci Oken. Vesele barevné předtančení předvedl taneční kroužek ZVONEK pod vedením p. Preisnerové a p. Holubové. Kromě radosti z toho, že mají klienti příležitost předvést, co se naučili, moc potěší i skutečnost, že do kroužku mohou docházet klienti služeb z České, Bobelovky, Oken i Proutku.

Ples sdružení Otevřená OKNA se vydařil
Půlnoční překvapení dobrovolníků Pět P zaujalo

Každé z těchto zařízení má svoji specifiku – má co nabídnout a má i své stíny. Je fajn, když se dokáží občas domluvit na společném projektu a hezky si setkání užít. Dalším příjemným zážitkem byla pohádka v podání klientů Chráněného bydlení Okénko. Nácvik, přednesy, paruky, kostýmy – vše, co k divadélku patří, je příjemným osvěžením jejich všedních dní. Srdíčkový bál byl i příležitostí k poděkování dobrovolníkům. Ač jich ročně s Okny spolupracuje kolem stovky, na bále jich bylo 30. Pro dámy růže, pro pány drobné dárky před plným sálem byly alespoň malým vyjádřením díků za čas, který klientům Oken věnovali. Dražba obrazu i hedvábné elegantní soupravy byla velmi úspěšná. A třešničkou na dortu bylo půlnoční překvapení dobrovolníků Pět P pod taktovkou kreativní Denisy Pernicové. Srdíčkový bál byl i malým ohlédnutím za uplynulým rokem v Oknech a setkáním lidí, kteří mají s Okny něco společného.

I finanční výnos akce nás potěšil – po odečtení nákladů činil 70 000,- Kč, které budou použity především na dofinancování dobrovolnických aktivit. Za společnou Otevřenost, Komunikaci, Naději i Aktivitu všem zúčastněným srdečně děkujeme!!!

Drahomíra Blažková – Otevřená OKNA

Ing. Bína a Ing. Přibil z FM VŠE přejí Oknům vše dobréNeúnavný Tomáš Fiedler s maminkou - geniální tvůrce tombolyTanečníci ze Zvonku opět zaujaliDobrovolnice záříSál byl plný a veselýZeus s Athénou přišli poděkovat dobrovolníkůmKapela prostě umíRadkovi s maminkou to prostě slušeloDobrovolnice záříModerátoři zaujaliDražba byla úspěšnáI mrňata se bavíRozkvetlá Ing. Blížilová

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L