17.6 C
Jindřichův Hradec
22.03. 2023
Články

Po roce můžete opět soutěžit s interaktivním průvodcem POZNEJ HRADEC

Po roce můžete opět začít soutěžit s interaktivním průvodcem POZNEJ HRADEC (spuštěno od 2. 7.). Interaktivní průvodce městem s tajenkou je připraven v podobě mobilní aplikace pro chytré telefony nebo i v tištěné podobě.

Po roce můžete opět soutěžit s interaktivním průvodcem POZNEJ HRADECSoutěžte s interaktivním průvodcem POZNEJ HRADEC (spuštěno od 2. 7.). Interaktivní průvodce městem s tajenkou je pro vás připraven v podobě mobilní aplikace pro chytré telefony, ale absolvovat ho budou moci i ti, kteří takový telefon nemají. Pro tyto návštěvníky je k dispozici klasický tištěný průvodce.

46 zastavení na vycházkovém okruhu
6 míst, která musíte navštívit, abyste vyluštili tajenku.

Trasa interaktivního průvodce vám při procházce městem odkryje ne zcela známou historii městských domů a zároveň vás zavede na šest nejzajímavějších míst ve městě, která vám budou postupně odhalovat slova soutěžní tajenky.

Mobilní verze

Těm, kteří mají chytrý telefon, stačí stáhnout pomocí QR kódu aplikaci a ihned začít snímat a hrát. QR kód ke stažení najdete níže pod článkem, dále na daných pěti tajenkových zastaveních a také v Informačním středisku v Panské ulici.

Tištěná verze

Ti, kteří se rozhodnou pro tradiční formu „tužka a papír“, si v Informačním středisku mohou vyzvednout tištěného průvodce, lístek ke šrafování slov, tužku a dle přiložené mapy v průvodci se vydat na trasu.

Vyluštěním tajenky je možné zúčastnit se slosování o hodnotné ceny. Možnost zařazení do slosování končí 30. září 2016 a vylosování výherců proběhne do 15. prosince 2016. Výherci budou zveřejněni na stránkách www.infocentrum.jh.cz a zároveň kontaktováni e-mailem nebo telefonicky.

Na každého úspěšného řešitele bude navíc v informačním středisku čekat drobná odměna.

Stažení aplikace – STAHUJ

QR kód ke stažení aplikace

Po roce můžete opět soutěžit s interaktivním průvodcem POZNEJ HRADEC

Nejnovější články

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L

Zubní pohotovost

Miloslav L

Házenkářky si přivezly z Kunovic těsnou prohru

Miloslav L