9.7 C
Jindřichův Hradec
26.03. 2023
Články

Poctivý punč musí nejen zahřát, ale i zavonět Vánocemi

Již třetím rokem se v prosinci otevírá vyhledávaný adventní stánek s vánočními punči na dolním náměstí. Levý krajní stánek se stal oblíbeným místem setkávání pro kolemjdoucí, kteří si chtějí navodit tu správnou vánoční atmosféru.

Poctivý punč musí nejen zahřát, ale i zavonět VánocemiKvalitní punče si Hradečáci oblíbili natolik, že Martina Gonosová letos otevřela i druhý stánek, ve kterém nabízí nové druhy punčových specialit. „Vaření punčů mě obrovsky baví a jak se lidé vracejí a chválí, tak mi to dodává další chuť a inspiraci vymýšlet a vařit nové druhy punčů.“ říká nadšeně majitelka neocenitelné rodinné receptury. Nově tak letos mohou lidé ochutnat například pomerančový, karlovarský či kávový punč.

Poctivý punč musí nejen zahřát, ale i zavonět VánocemiV rodinném stánku nejčastěji prodává dcera Valentina, která ještě studuje na místním gymnáziu, ale do stánku se každý rok těší a dodává: „Baví mě, když se lidé vracejí a chutná jim. Oceňují, že neděláme žádné instantní punče ale poctivé domácí. Už jsem se takto seznámila se spoustou lidí, kteří chodí pravidelně ochutnávat.“

Ve stánku myslí i na děti, u kterých vede dětský punč. Mlsat chodí i dospělí na horkou čokoládu, která je ve stánku prý také vylepšena tajnou rodinnou recepturou. Stánky s punčem jsou otevřené celý víkend a v týdnu podle počasí.

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L