Aktuálně

Podzimní nabídka fotografických kurzů v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií, o. p. s., v Jindřichově Hradci

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, o. p. s., v Jindřichově Hradci přichystalo na podzimní období 2013 několik tematických fotografických kurzů. Pamatuje jak na děti, tak dospělé.

Muzeum fotografie a moderních obrazových médiíNa podzim pokračují v muzeu celoroční jednorázové fotografické kurzy pro děti a mládež, vhodné například pro školy nebo jako volnočasová aktivita. Samozřejmostí je zapůjčení fotoaparátů pro účely výuky, letošní novinkou možnost dojížďky lektora za žáky. Výuku lze přizpůsobit dětem a mládeži s handicapem, pro něž je zdarma.

V sobotu 5. října lze přijít na unikátní workshop „Fotografování aktu s Robertem Vanem“ pod vedením světoznámého fotografa, následující víkend 12. října odstartuje čtyřdílná „Fotoškola MF a MOM“ pro začátečníky, o den později její varianta pro pokročilé, obě potrvají až do prosince. K dispozici je zájemcům i jednodenní kurz „Portrétní fotografie“ pro začátečníky a mírně pokročilé, naplánovaný na sobotu 19. října.

Veškeré kurzy probíhají v prostorách muzea, v kompletně zrenovované jezuitské koleji z konce 16. století, a většina též v exteriéru. Na všechny je potřeba přihlásit se předem (na tel. 384 361 832, 384 362 459 či přímo v kanceláři muzea).

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, o. p. s., se ve své činnosti zaměřuje především na médium fotografie, pozornost však věnuje i jiným obrazovým médiím. Jeho zakladatelem a hlavním podporovatelem je město Jindřichův Hradec.

_________________________________________________________________________________

V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám rádi k dispozici.

Děkujeme za Váš zájem o naše muzeum a uveřejňování informací o něm.

Zpracovala Eva Florová

__________________________________________________________________________

Kontaktní osoby:

PhDr. Miloslav Paulík, ředitel / e-mail: paulik@mfmom.cz, tel.: +420 384 361 761

PhDr. Eva Florová, Ph.D., organizační a PR manažerka, zástupce ředitele / e-mail: florova@mfmom.cz, tel.: +420 384 361 832
Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, o. p. s. Kostelní 20/I – jezuitská kolej 377 01 Jindřichův Hradec www.mfmom.cz