16.8 C
Jindřichův Hradec
24.07. 2024
Roman Pišný

Pojďte s námi na florbal!

Pojďte s námi na florbal!
Druholigové florbalistky FK Slovan J. Hradec se v sobotu 30. listopadu poprvé a naposled v sezóně 2013/2014 představí domácímu publiku v jindřichohradecké městské sportovní hale, když od 9:30 hodin budou hostit soupeřky z Č. Budějovic a od 13:30 hodin Písek. V případě dvou výher se posunou na první místo druholigové tabulky. Na fotografii stojí zleva asistent trenéra Daniel Slipka, Eva Matějková, kapitánka Marta Baboučková, Vendula Vaníčková, Kamila Zvoňárová, Aneta Slipková a hlavní kouč Tomáš Janda.
Zleva sedí Táňa Marková, Lucie Kaiseršotová, Petra Baboučková, Simona Vettermannová, Tereza Fuková a marketingový manažer Martin Knobloch.

Pojďte s námi na florbal!
Lucie Kaiseršotová

Florbalová akce podzimu v Jindřichově Hradci je tu! Domácí družstvo žen se jako jeden z vedoucích týmů tabulky II. ligy – divize V., představí poprvé a naposledy v této sezóně na jindřichohradecké palubovce. Aktuálně druhý Slovan, s vedoucí hráčkou kanadského bodování soutěže Lucií Kaiseršotovou v sestavě, se v sobotu 30. listopadu utká v městské sportovní hale s dvojicí papírově slabších soupeřů a bude se tak chtít udržet na předních pozicích II. ligy žen – divize V.

První střetnutí se Štírkami z Českých Budějovic začíná v 9:30 hodin, druhý duel se Sokolem Písek pak přesně v 13:30 hodin odpoledne. „Přítomnost každého diváka v hledišti je pro nás důležitá a zároveň velice zavazující podat ten nejlepší výkon. Mohu slíbit, že holky budou na oba zápasy maximálně připraveny,“ říká hlavní trenér Tomáš Janda.

Pojďte s námi na florbal!
Lucie Kaiseršotová

Družstvo žen v J. Hradci funguje od roku 2008. „Holky hrají svou pátou sezonu a jejich výkony se rok od roku zlepšují. Letošní ročník je pro mě osobně spojen s velkým očekáváním,“ vyjádřil se k nadcházejícímu dvojzápasu Martin Knobloch, marketingový manažer klubu. V loňské sezoně skončilo družstvo žen na čtvrté příčce. Výkonnostně se blýskla hráčka Lucie Kaiseršotová, když skončila na třetí příčce kanadského bodování se 45 body za 29 gólů a 16 asistencí. V letošní sezoně tato velmi talentovaná hráčka kanadské bodování soutěže po osmi kolech dokonce vede, když stihla dosud 18 gólů vstřelit a na 8 dalších přihrát. „Není důležité, kdo dává góly, důležitý je výkon celého týmu,“ komentuje svoje výkony Lucie Kaiseršotová, hned nato dodává: „V sobotu věřím, že odměníme početné množství diváků plným bodovým ziskem a potěšíme tak nejen trenéra, ale i všechny, kdo nám fandí.“

Vstupné na oba zápasy je dobrovolné a připravena bude řada diváckých soutěží. Zároveň bude při příležitosti domácích zápasů možné informovat se o náboru do mládežnických družstev dívek. „Chtěla bych pozvat holky všech věkových kategorií do dívčího florbalu,“ láká do řad FK Slovan L. Kaiseršotová. „V sobotu pověření lidé poskytnou všem, kdo budou mít zájem potřebné informace o náboru a nezávazně si florbal vyzkoušet může přijít každá slečna,“ motivuje nové florbalistky Marta Baboučková, kapitánka družstva žen a trenérka dívek hradeckého florbalu.

Srdečně zveme všechny fanoušky sportu, kteří si toto představení našich žen prostě nemohou nechat ujít!

Martin Knobloch

Pojďte s námi na florbal!