2.7 C
Jindřichův Hradec
29.03. 2023
Články

Policie ČR hledá svědky násilného trestného činu

Jindřichův Hradec – Kriminalisté hledají svědky násilného trestného činu, obětí byl „bezdomovec“ pohybující se po Jindřichově Hradci, kdo ho doprovázel a kde se pohyboval? 

Policie ČR hledá svědky násilného trestného činuKriminalisté jihočeského policejního ředitelství rozplétají společně s kolegy z Jindřichova Hradce velmi závažný násilný trestný čin. Ve čtvrtek 26. května 2016 odpoledne byla nalezena mrtvola zhruba šedesátiletého muže a to v objektu bývalého nákladového nádraží Českých drah v Jindřichově Hradci. Jak kriminalisté zjistili, jedná se o místního známého „bezdomovce“.

Kriminalisté žádají širokou veřejnost i sdělovací prostředky o pomoc při objasňování tohoto případu. Muž byl v Jindřichově Hradci naposledy prokazatelně spatřen 13. května 2016. Kriminalisté potřebují všechna svědectví o jeho pohybu od tohoto dne, včetně míst kde se vyskytoval, nebo která navštívil a také informace ke všem osobám, které ho mohly doprovázet, nebo se kterým byl viděn.

Muž měl prošedivělé vlasy i vousy, podrobněji  viz. fotografie. Oblečen byl do hnědých kalhot, modrého trika a černé bundy. Kriminalisty také zajímá, jaká sebou nosil zavazadla při svém pohybu po městě a jaká místa či osoby navštěvoval.

Všechny informace k případu volejte na linku 158. Policie děkuje za spolupráci.

Zdroj: Policie ČR

Nejnovější články

Salonek u slunečnice | masáže

Miloslav L

AR SERVIS hledá Pracovníka příjmu

Miloslav L

Daniel Paťha Tennis Academy – DPTA

Miloslav L