Aktuálně

Pollmann CZ – volné pracovní pozice: ASISTENTKA VEDOUCÍHO MONTÁŽE a MISTR VE VÝROBĚ

Pollmann CZ – volné pracovní pozice

Jsme jedním z předních dodavatelů pro automobilový průmysl v Evropě, USA a Číně. Mateřská firma sídlí v Rakousku v městečku Karlstein an der Thaya. Všechny pracovní pozice jsou publikovány na webu POLLMANN

Pro českou pobočku v Jindřichově Hradci hledáme do našeho týmu zájemce / zájemkyně o pozice:

ASISTENTKA VEDOUCÍHO MONTÁŽE

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Popis pracovní pozice:

  • práce na plný úvazek 37,5 hodin týdně (7,5 hodin denně)
  • administrativní podpora vedoucího montáže
  • vedení, doplňování a změny formulářů a dat
  • spoluúčast při realizaci a udržování systému 5S
  • nábory a koordinace personálu ve výrobě a brigádníků
  • spolupráce při zavádění KVP a evidence s tím spojena
  • spolupráce s nákupním oddělením při vyřizování objednávek
  • součinnost při udržování a dalším rozvoji systému management (ISO 9001, ISO-TS 16949,…)

Požadovaný profil:

  • min. středoškolské vzdělání
  • praxe na uvedené pozici výhodou
  • uživatelská znalost MS OFFICE (Excel, Word, Outlook)
  • zkušenosti v programu SAP – výhodou
  • NJ nebo AJ podmínkou
  • samostatnost, pečlivost, komunikativní schopnosti, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (obědy, dovolená navíc)
  • možnost osobního a profesního růstu
  • firemní vzdělávání
  • po 6 měsících smlouva na dobu neurčitou

MISTR VE VÝROBĚ

Popis pracovní pozice

  • práce na plný úvazek 37,5 hodin týdně (7,5 hodin denně) v třísměnném provozu
  • práce v provozu lisovny plastů nebo montáže
  • řízení týmu zaměstnanců, organizace práce podřízených, jejich motivace, kontrola a přímé vedení
  • odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby

Požadovaný profil

  • středoškolské odborné vzdělání
  • schopnost řídit, kontrolovat, motivovat tým zaměstnanců
  • odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup, schopnost řešit problémy
  • komunikativnost, ochota se dále rozvíjet

Výhodou bude

  • AJ nebo NJ
  • znalosti principů štíhlé výroby
  • vedení podřízených zaměstnanců
  • praxe na obdobné pozici ve strojírenské výrobě nebo automotive

Nabízíme

  • nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající nabízené pozici
  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání

Své životopisy s průvodním dopisem posílejte prosím na:

Pollmann CZ s.r.o,
Dolní Skrýchov 115,
377 01 J. Hradec,
pollmann@pollmann.cz

Případné dotazy rádi zodpovíme i telefonicky na tel.č. 384 375 305

Pokud jsou označení osob uvedena pouze v mužském rodě, vztahují se stejně tak na ženy jako na muže.

Zavřít