Aktuálně

Pollmann CZ – volné pracovní pozice: VÝROBNÍ DĚLNÍK, SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ a NÁSTROJAŘ

Pollmann CZ – volné pracovní pozice

Jsme jedním z předních dodavatelů pro automobilový průmysl v Evropě, USA a Číně. Mateřská firma sídlí v Rakousku v městečku Karlstein an der Thaya. Všechny pracovní pozice jsou publikovány na webu POLLMANN

Pro českou pobočku v Jindřichově Hradci hledáme do našeho týmu zájemce / zájemkyně o pozice:

VÝROBNÍ DĚLNÍK V MONTÁŽI NEBO NA LISOVNĚ PLASTŮ

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Popis pracovní pozice:

  • práce na plný úvazek 37,5 hodin týdně
  • ruční montáž součástek, práce na jednoduchých strojích
  • obsluha vstřikovacích lisů, zakládání poddílů, kontrola
  • pomocné práce ve výrobě
  • práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Požadovaný profil:

  • základní vzdělání
  • manuální zručnost, pečlivost
  • ochota zaučit se
  • spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení – nástupní mzda od 19.000 Kč a dále dle zařazení a výkonu
  • nad rámec základní mzdy nabízíme nadstandardní příplatky za směnnost, výkon, kvalitu práce a přesčasy
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (obědy, dovolená navíc)
  • pracoviště v Jindřichově Hradci (MHD přímo u areálu)
  • možnost osobního a profesního růstu
  • po 6 měsících smlouva na dobu neurčitou

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

Popis pracovní pozice

  • seřizování vstřikovacích lisů, výměna forem, drobná údržba

Požadovaný profil

  • technické vzdělání ve strojírenském nebo elektrotechnickém oboru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • týmová práce
  • ochota vzdělávat se

Nabízíme

  • zaučení na danou pozici
  • odpovídající mzdové ohodnocení – nástupní mzda od 24.000 Kč a dále dle znalostí a zkušeností
  • nad rámec základní mzdy nabízíme nadstandardní příplatky za směnnost, výkon, kvalitu práce a přesčasy
  • firemní vzdělávání

NÁSTROJAŘ

  • práce v jednosměnném, dvousměnném a třísměnném provozu
  • odborné opravy a údržby forem na vstřikování plastů
  • zavádění inovací, neustálé zlepšování

  • odborné vzdělání v oboru nástrojař nebo podobném
  • praxe na obdobné pozici min 3 roky výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost technologie vstřikování plastů
  • znalost práce s obráběcími stroji (frézka, bruska, soustruh,……..)
  • schopnost týmové spolupráce při řešení problémů

Nabízíme

Své životopisy s průvodním dopisem posílejte prosím na:

Pollmann CZ s.r.o,
Dolní Skrýchov 115,
377 01 J. Hradec,
pollmann@pollmann.cz

Případné dotazy rádi zodpovíme i telefonicky na tel.č. 384 375 305

Zavřít