17.6 C
Jindřichův Hradec
22.03. 2023
Články

Pomocí webové aplikace můžete nahlásit závady v Jindřichově Hradci

Město Jindřichův Hradec spustilo novou webovou aplikaci Hlášení závad, pomocí níž můžete zasílat městskému úřadu hlášení o závadách ve městě.

Pomocí webu můžete nahlásit závady v Jindřichově HradciHlášení můžete odesílat ze stránky Hlášení závad, kterou najdete v menu Praktické informace. Stačí vybrat bod na mapě a vyplnit krátký formulář. V něm závadu popíšete, vyplníte svoje kontaktní údaje, případně přiložíte foto­dokumentaci a odešlete.

Při tvorbě hlášení je důležité, abyste lokalitu i charakter závady určili co nejpřesněji – pomůžete tím k jejímu rychlejšímu odstranění. Hned po odeslání bude o vašem hlášení vyrozuměn odbor správy majetku města, který je bude dále vyřizovat. V seznamu hlášení na se ale zveřejní až v momentě, kdy se jimi příslušný odbor a kompetentní pracovník začne zabývat. Do té doby budou hlášení neveřejná.

Vedle Hlášení závad je nově spuštěna další nová aplikace s názvem Události a upozornění. Díky ní se dozvíte o všech důležitých aktuálních upozorněních (v převážné většině uzavírkách ve městě či omezeních provozu), uvidíte je přehledně na mapě včetně objízdných tras apod.

Na webu města najdete Události a upozornění v menu Praktické informace, kde nahradí stávající stránku s uzavírkami.

Zdroj: Archiv města J. Hradec

 

Nejnovější články

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L

Zubní pohotovost

Miloslav L

Házenkářky si přivezly z Kunovic těsnou prohru

Miloslav L