0.4 C
Jindřichův Hradec
2.02. 2023
Články

Pomoct můžeš i ty – Hradec šlape za Romana

ČÍM VÍC NÁS BUDE, TÍM VÍC ROMANOVI POMŮŽEME! Přihlaste se a řekněte o soutěži Do práce na kole dalším lidem ve svém okolí. Registrovat se mužete ještě do půlnoci 30. dubna.

Roman Pišný
Roman Pišný

Letos Vás chceme k ježdění do práce na kole motivovat akcí „Čím víc šlapu, tím víc pomáhám“, kterou vyhlásil Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec. Za každý ujetý kilometr, každého z nás poputují peníze na pomoc známému Jindřichohradečákovi Romanovi Pišnému, který, ač na invalidním vozíku, má duši velkého sportovce a ve sportovním dění našeho města má své nezastupitelné místo. Ještě než se u něho projevila nemoc, která jej později připoutala na invalidní vozík, sám do práce na kole také jezdil. „Jezdil jsem rád z Jindřichova Hradce do Kardašovy Řečice. Nejraději jsem měl zpáteční cestu, to byla idyla. Nic člověka nehoní, nemusí čekat na opožděný vlak, nemusí stát na zastávce a čekat na narvaný autobus. Cyklista je pánem svého času, mnohokrát jsem z kola i slezl, abych se podíval po houbách, poseděl v klidu na pařezu,“ říká zasněně. Těch asi 12 kilometrů, co ráno ujel za 40 minut, mu tak zpátky trvalo třeba i dvě hodiny.

Letos šlapeme za Romana! Roman se chce bavit s námi a dle svých slov se už teď těší, že zažije nějaký adrenalin. Pojďme mu společně pomoci.

Přihlásit do soutěže se můžete na www.dopracenakole.net

Nejnovější články

Kino Počátky na únor 2023

Miloslav L

NATURHOUSE | Odborníci na zdravé hubnutí

Miloslav L

Vaše firemní akce v Penzionu Pod Zámkem

Miloslav L