6.9 C
Jindřichův Hradec
25.03. 2023
Články

Pomozte svému tělu u skutečného odborníka

Známý jindřichohradecký odborník na rehabilitaci a manuální medicínu, MUDr. Karel Bajer, poskytuje již rok ve své soukromé a velmi příjemně zařízené a přívětivé ambulanci v ulici Na Výsluní 2246 (mapa níže) tyto služby:

  • rehabilitační a fyzikální medicína – vyšetření rehabilitačním lékařem – určení příčiny obtíží, lékařstanovení RHC diagnosy, návrh a výběr optimálních procedur
  • manuální medicína – mobilisace, manipulace
  • poradenství v odbornosti ortopedie
  • terapie vysokovýkonným laserem K-Laser CUBE 4

Ordinace slouží ke klinickému vyšetření, stanovení vlastní diagnózy a návrhu dalšího postupu léčby. Zásadní léčebnou možností je nový přístroj k aplikaci laseru, což je v současnosti jeden z nejlepších laserových přístrojů nejen v ČR, ale i ve světě. Tento nový přístroj je přibližně 100x silnější než běžné přístroje k aplikaci laseru, má tedy přirozeně vyšší účinnost. O přístroji K-Laser CUBE 4 si na hradeczije.cz přečtete již brzy podrobnější informace.

Kde MUDr. Bajera najdete: Na Výsluní 2246, J. Hradec (po ulici Václavská ze směru od centra odbočka vlevo za BestDrive – „Barumka“, naproti sídlišti Hvězdárna, viz mapa níže)

Ordinační hodiny:

Úterý: 14.00 – 18.00

Středa: 07.45 – 12.00   13.00 – 18.00

Objednávky: na tel. čísle 388 723 013

více též na www.rehabilitace-bajer.cz

Poznámka: cena za vyšetření pro nesmluvní pojišťovny (VZP a Vojenská) je 200,-Kč za vstupní a 150,-Kč za kontrolní, ostatní ZP jsou nasmlouvány; cena za laser je 20 Kč/minutu, délka aplikace dle programu, ale téměř vždy do 10 minut (většinou 4-5 minut), takže finančně snad také rozumně dostupné.

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L