17.6 C
Jindřichův Hradec
22.03. 2023
Články

DO PRÁCE NA KOLE – aktuální informace

Do práce na kolePřihlašovat se do soutěže „Do práce na kole“ je možné až do půlnoci 4. května na stránkách: www.dopracenakole.net.

Do práce na kole začínáme jezdit až 5. května. Státní svátek 1. května vychází tentokrát na čtvrtek a mnozí účastníci soutěže by si rádi prodloužili víkend.

V J.Hradci bylo k 25.4.2014 přihlášeno více jak 110 lidí z celkem 19 firem a institucí.

Velká jarní cyklovyjížďka:

V sobotu 26. dubna se ve městě nad Vajgarem konala Velká jarní cyklovyjížďka na podporu a propagaci akce „Do práce na kole“. Sešlo se na 70 cyklistů, které úvodním slovem přivítal starosta města pan Stanislav Mrvka. Poté se peloton cyklistických nadšenců v čele s velkým historickým kolem vydal za plného provozu na devítikilometrovou okružní jízdu po třinácti vybraných firmách a institucích, které se zapojili do soutěže „Do práce na kole“. Přímý účastník akce pan místostarosta Bohumil Komínek na každou vylepil nálepku se sloganem soutěže: „Náš KOLOktiv jede“. Vyjížďka končila v prostoru „Na Parkánech“ kde byl pro všechny přítomné připraven kulturní program a grilované speciality. Účastníci si mohli vyzkoušet jízdu na různých kolech a koloběžkách od firmy Cyklo Pospíšil. Tato firma zároveň věnovala výhry vítězům dětské soutěže. Nad bezproblémovým průjezdem městem Jindřichův Hradec bděli zástupci městské policie, kterým patří velké díky od organizátorů akce sdružení Civisnovus.

28/04/2014 Lenka Michalcová

Nejnovější články

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L

Zubní pohotovost

Miloslav L

Házenkářky si přivezly z Kunovic těsnou prohru

Miloslav L