0.1 C
Jindřichův Hradec
4.02. 2023
Články

Příběhy z Natur House: Mám pocit, že jsem omládla

O tom, že lze zhubnout a zároveň se zbavit nežádoucích chutí na sladké, vypráví ve svém příběhu paní Ivana Líbalová, která nejen že zhubla úctyhodných 23 kg během 6 měsíců ve výživové poradně NATURHOUSE v Jindřichově Hradci, ale zároveň si zlepšila své stravovací návyky. A jako bonus může nosit krásné oblečení v běžné konfekčnívelikosti 44.

Příběhy z Natur House: Mám pocit, že jsem omládlaJak jste se dozvěděla o výživovéporadně NATURHOUSE?
O výživové poradně NATURHOUSE jsem věděla delší dobu, ale o hubnutí jsem začala uvažovat, až když do poradny nastoupila moje dcera.

Kromě toho, že jste chtěla zhubnout, jste se také chtěla zbavit jedné své neřesti.
Přesně tak, před dietou jsem měla stále chutě na sladké, hlavně čokoládové dobroty. Už v prvních týdnech diety jako by chuť na sladkosti zmizela. Tím, že jsem začala jíst pravidelně co 3 hodiny, konzumovat ovoce ke svačinám a po obědě a večeři si dopřát
vlákninu FIBROKI, se mi hladina inzulínu v krvi ustálila.

Co Vám na metodě NATURHOUSE nejvíce vyhovovalo?
Vyhovovalo mi docházení každý týden a to, že někdo sledoval moje pokroky. A také, že budu stále „hlídaná“. Potřebuji nad sebou bič, ale také ráda slyším povzbuzení a vlídné slovo.

Prvním pilířem metody je změna stravovacích návyků. Jaké změny se konkrétně týkaly Vás?
Překvapilo mě, že je strava pestrá, to jsem upřímně nečekala. Přeci jen, když držíte dietu, máte zafixované určité předsudky. Musela jsem si tedy zvyknout na konzumaci velkého množství zeleniny, tu jsem před tím moc nejedla. Objevila jsem například
řapíkatý celer, který jsem neznala a který je velmi chutný, dodá jídlu ten správný „šmrnc“.

Příběhy z Natur House: Mám pocit, že jsem omládlaDruhým pilířem metody NATURHOUSE jsou exkluzivní produkty. Které jste si oblíbila?
Produkty NATURHOUSE mi vyhovovaly všechny. Nejvíce mi chutnaly sušenky FIBROKI , které jsem občas měla k snídani a někdy je mlsala k odpolední kávě. Nadále si kupuji čaje INFUNAT, vlákninu FIBROKI a chystám se, že si budu kupovat marmelády DIETESSE.3, které jsou chuťově moc dobré a zároveň příznivé k linii. Nadále si budu docházet pro vynikající sušenky.

Třetím pilířem metody je přiměřený pohyb. Jak to bylo s Vámi a pohybem?
Snažila jsem se cvičit někdy i denně, ale jakmile jsem byla mimo domov, šlo cvičení z různých důvodů stranou. Beztak mě mile překvapilo, že šla kila dolu bez dření v posilovně a naprosto nenásilně.

Nyní jste v udržovací fázi.Plánujete i nadále docházet do poradny?
Do poradny NATURHOUSE budu docházet i nadále právě pro kontrolu a taky si nakoupit produkty, které mi moc chutnají a pomáhají mi udržet si štíhlou linii a chutě na uzdě. Mé veliké díky patří výživové poradkyni Monice Vítkové a asistentce Kateřině
Heřmánkové. Bez vás, děvčata, bych to nezvládla.

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L