Aktuálně

Prijďte si vyzkoušet nové Mitsubishi ECLIPSE CROSS do autosalonu FOPO II

FOPO II - jediný autorizovaný dealer nových vozů a servisních služeb Mitsubishi a Ford v Jindřichově Hradci

FOPO II – autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors představuje vůz MITSUBISHI ECLIPSE CROSS, který si můžete přijít vyzkoušet do autosalonu  na Otíně.

Smělé křivky. Vytažené lemy blatníků. Výrazně tvarovaný klínovitý profil, jako atlet připravený vyrazit ze startovních bloků. Přichází nové SUV kupé ECLIPSE CROSS, jež nechává přihlížející za sebou, aby mohli dumat nad jeho ostře skloněným zadním oknem.

ECLIPSE CROSS je vyjádřením nové podoby mimořádně expresivní vizuální identity ‘Dynamic Shield’ s posunutím mlhových a směrových světel o něco níže do výrazných pouzder na přídi vozu, zatímco LED světlomety a světla pro denní svícení se nacházejí o něco výše – sportovní charakter vozu přitom akcentují jemné detaily, jako je rastr v horní části masky chladiče.

  • Mitsubishi ECLIPSE
  • Mitsubishi ECLIPSE
  • Mitsubishi ECLIPSE
  • Mitsubishi ECLIPSE
  • Mitsubishi ECLIPSE
  • Mitsubishi ECLIPSE
  • Mitsubishi ECLIPSE
  • volici_paka_cvt_583x300

Počínaje modelem Eclipse Cross je výběr materiálů, textur, barevných odstínů a výplní lépe sladěn s pojetím japonského řemeslného zpracování, příslušejícím stoleté tradici kvalitní značky z Japonska. Při pohledu zvenčí to nejlépe dokládá zbrusu nový velmi sytý červený lak, jehož proces lakování „Takumi” byl vyvinut speciálně pro model Eclipse Cross – poloprůhledný červený lak s vysokým obsahem slídových šupin.

KONTAKT:

FOPO II., s.r.o. – Otín 288, Jindřichův Hradec – tel.: 384 320 411

rambousek@fopo.czWEB Mitsubishi

Mitsubishi Eclipse Cross je mimořádně bezpečný vůz, což dokazuje maximální 5hvězdičkové hodnocení v bezpečnostních testech EuroNCAP v kategorii ‘kompaktní terénní vozy’, kde dosáhl 97% za ochranu dospělých pasažérů a 80% za ochranu chodců.

Ceník a katalogy ZDE

 

Více informací o novém MITSUBISHI ECLIPSE CROSS zde


 

FOPO II – jediný autorizovaný dealer nových vozů a servisních služeb Mitsubishi a Ford v Jindřichově Hradci