Aktuálně

Přijďte si vyzkoušet nový FORD EcoSport do autosalonu FOPO II

 

Přijďte si vyzkoušet nový FORD EcoSport

FOPO II – autorizovaný prodej a servis Ford představuje vůz FoR EcoSport, který si můžete přijít vyzkoušet do autosalonu  na Otíně.

Jeďte kamkoli.Dělejte cokoli.

Volný víkend, cesta do práce, rychlá zkratka, vyjížďka s krásným výhledem… Ať už se s vozem Ford EcoSport vydáte kamkoli, zaručí vám spolehlivou a zábavnou jízdu. Spojení klasické odolnosti vozů SUV s dynamikou kompaktního městského automobilu. Objevte kombinaci atraktivního designu, důmyslné konstrukce, inteligentních technologií a spousty možností, jak si model EcoSport
přizpůsobit svým představám. Prostorný, přitažlivý a sportovní – perfektní SUV do města i kamkoli jinam.

Veškerý prostor, který potřebujete.

Model EcoSport poskytuje veškerý prostor, který potřebujete ke svému aktivnímu životnímu stylu. Sklopná rozdělená zadní sedadla vytváří prostor a flexibilitu k rozšíření zavazadlového prostoru, zatímco chytré úložné prostory umožňují úhledně ukládat menší předměty.

 • Přijďte si vyzkoušet nový FORD EcoSport
 • Přijďte si vyzkoušet nový FORD EcoSport
 • Přijďte si vyzkoušet nový FORD EcoSport

Užívejte si

Sofistikovaný interiér modelu EcoSport vás zaujme působivým designem, kvalitně zpracovanými materiály a celou řadou komfortních prvků. O všechny maličkosti se přitom postarají pokročilé technologie, jako je dvouzónová klimatizace, systém sledování mrtvých úhlů, automatické světlomety a systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním, takže se budete moci plně soustředit na řízení (výbava na přání).

 • Hlasové ovládání hudby, navigace, telefonních hovorů a textových zpráv
 • Automatické světlomety jsou navrženy tak, aby rozpoznaly úbytekdenního světla a samy se v případě potřeby zapnuly

KONTAKT:

FOPO II., s.r.o. – Otín 288, Jindřichův Hradec – tel.: 384 320 411

rambousek@fopo.czWEB FORD

Poslouchá váš hlas, reaguje na váš dotek.

Ford SYNC 3
I při cestování autem můžete být ve spojení se světem. Nový systém Ford SYNC 3 umožňuje bezproblémovou integraci vašeho chytrého telefonu, díky čemuž máte stále pod kontrolou všechny funkce od telefonních hovorů a textových zpráv až po poslech hudby a satelitní navigaci – to vše prostřednictvím 6,5″ nebo 8″ dotykové obrazovky nebo prostřednictvím mimořádně jednoduchých hlasových příkazů.

Funkce systému SYNC 3:

 • vytáčení a přijímání hovorů v režimu handsfree
 • snadná navigace
 • poslouchání vlastní hudby
 • poslech textových zpráv
 • Funkce Emergency Assistance† pomáhá cestujícím navazovat spojení s tísňovou linkou a poskytuje záchranným službám informace o poloze vozidla v příslušném jazyce
 • Přijďte si vyzkoušet nový FORD EcoSport
 • Přijďte si vyzkoušet nový FORD EcoSport
 • Přijďte si vyzkoušet nový FORD EcoSport

Živá hudba s audiosystémem B&O PLAY.

Od klasických skladeb po současné hity… ať už je váš vkus jakýkoli, hudba si zaslouží znít tak, jak její autor zamýšlel. Audiosystém s výkonem 675 W a 10 reproduktory, který společnost B&O PLAY dodává pro vozy Ford, poskytuje přesně takovou reprodukci zvuku. Systém byl navržen exkluzivně pro model EcoSport tak, aby se při jeho poslechu stávala každá cesta povznášejícím zažitkem. Jedinečný vzhled reproduktorů navíc dokonale dokresluje elegantní interiér vozu EcoSport.

 • Špičkový zvukový systém s 10 reproduktory
 • Dvoupásmový přídavný basový reproduktor
 • Prostorový zvuk
 • Výstupní výkon 675 W
 • Jedinečný design B&O PLAY

Stylové doplňky.

My Colour – kontrastní lakování střechy. Vyberte si z pestré palety barev v kombinaci s kontrastní střechou, zadním spoilerem a vnějšími zpětnými zrcátky a z volitelných kol z lehkých slitin. Všechny tyto doplňky oživí působivý exteriér vašeho vozu Ford EcoSport a dodají mu nádech jedinečnosti.

Jistota skvělých jízdních vlastností za jakýchkoli okolností.

Systém inteligentního pohonu všech kol (AWD) ve Fordu EcoSport neustále sleduje jízdní podmínky, optimalizuje přilnavost podle typu povrchu a dodává požadovaný točivý moment na jednotlivá
kola podle potřeby. Displej palubního počítače vás soustavně informuje o rozdělení výkonu a jízdních podmínkách.

 • Přijďte si vyzkoušet nový FORD EcoSport
 • Přijďte si vyzkoušet nový FORD EcoSport
 • Přijďte si vyzkoušet nový FORD EcoSport

Světlomety, které vám pomohou vidět do zatáčky.

Xenonové světlomety vozidel Ford EcoSport jsou dvakrát výkonnější než klasické světlomety a přitom spotřebují o třetinu méně energie (výbava na přání).

Převezměte velení.

Model EcoSport přináší více uspokojující, sebevědomý pocit jízdy. Vysoký posez zajišťuje vynikající výhled, takže budete mít lepší přehled o situaci kolem sebe. Díky zvýšenému podvozku si navíc
nový Ford EcoSport dokáže poradit se všemi městskými překážkami, jako jsou například výsoké obrubníky, výmoly či zpomalovací prahy.

 • Vysoký posez řidiče
 • Vysoká světlá výška
 • Zlepšená viditelnost

Sportovní styl.

Připravte se na seznámení s energií a dynamikou nového Fordu EcoSport ST-Line, který v sobě spojuje všechy praktické vlastnosti modelu EcoSport a navíc oslní jedinečným vzhledem a výkonem
sportovních automobilů. Zadní spojler (výbava na přání), sada exteriérových doplňků, 17″ kola z lehkých slitin s tmavě šedým lakováním Dark Tarnish, sportovní odpružení, loga ST-Line na bocích vozu a kontrastní lakování střechy MyColour – to vše podtrhuje sportovní charakter nového Fordu EcoSport.

Nižší spotřeba, vyšší výkon.

Ford EcoBoost, šestinásobný držitel ocenění „International Engine of the Year“ v kategorii nejlepší motor do 1 litru Diamantový povlak na pístních kroužcích snižuje tření; turbodmychadlo, systém přímého vstřikování a proměnné časování ventilů zvyšují účinnost. Díky tomu se může tento zážehový motor pochlubit pozoruhodným výkonem i výjimečnou úsporností. Motor Ford EcoBoost zvítězil v soutěži „International Engine of the Year“ v kategorii nejlepší motor do 1,0 l. Motor je k dispozici ve verzích s výkonem 100 k, 125 k a 140 k. Hospodárnější konstrukce Díky technologii Ford ECOnetic jsou nejnovější motory vozu EcoSport výjimečně úsporné. Zážehový motor 1,0l Ford EcoBoost s manuální převodovkou o výkonu 125 k dosahuje neuvěřitelné kombinované  potřeby 5,2 l/100 km*, s emisemi pouze 119 g/km CO2*. Vznětový motor EcoBlue o objemu 1,5 l a s výkonem 125 k je ještě úspornější, neboť dosahuje kombinované spotřeby paliva 4,5 l/100 km* a jeho emise CO2 jsou 119 g/km*.FOPO II – jediný autorizovaný dealer nových vozů a servisních služeb Mitsubishi a Ford v Jindřichově Hradci