22.8 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

Přijďte si vyzkoušet zcela nový FORD FOCUS do autosalonu FOPO II

Přijďte si vyzkoušet zcela nový FORD FOCUS do autosalonu FOPO II

FOPO II – autorizovaný prodej a servis Ford představuje zcela nový FORD FOCUS, který si můžete přijít vyzkoušet do autosalonu  na Otíně.

Pětidveřová verze již za 379 900 Kč

Verze kombi již za 389 900 Kč

Využijte naší mimořádné nabídky a získejte Auto roku 2019 v České republice. Nový Focus přiváží skvělé jízdní vlastnosti, nejmodernější technologie a výrazně více prostoru pro posádku. Verze kombi nabízí až 635 l zavazadlového prostoru.

Ford Focus můžete mít v pětidveřové verzi již za 379 900 Kč nebo za 389 900 Kč v provedení kombi*. Zvýhodnění benzinových verzí dosahuje až 63 000 Kč. Rádi vám připravíme nezávaznou individuální nabídku i pro naftové verze.

Nový Focus můžete mít již za 3 500 Kč měsíčně s Ford Options**.

Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 120 000 km.

NOVÝ CROSSOVER FORD FOCUS ACTIVE JIŽ ZA 514 900 KČ*

Odolný a všestranný nový crossover Ford Focus Active nabízí praktičnost, flexibilitu a styl vozů SUV.

Využijte naší mimořádné nabídky v podobě zvýhodnění až 90 000 Kč – crossover Focus Active tak můžete mít již za 514 900 Kč* nebo za 4 900 Kč měsíčně** díky zvýhodněnému úvěru od Ford Credit s úrokovou sazbou jen 3,39 %.

* Mimořádná nabídka platí do 30. 6. 2019 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Mimořádná nabídka je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte v našem dealerství.

Přijďte si vyzkoušet zcela nový FORD FOCUS do autosalonu FOPO II

Auto roku 2019 v České republice

Nový Ford Focus zvítězil v tradiční novinářské anketě Auto roku 2019 v České republice! Tím se Focus stává vůbec nejúspěšnějším modelem v historii ankety, v níž získal už celkem čtyři tituly. Ford Focus nejnovější čtvrté generace zaujal české motoristy tradičně skvělými jízdními vlastnostmi, mnoha progresivními technologiemi a také velmi prostorným interiérem i zavazadlovým prostorem. Ten má u verze kombi základní objem 635 litrů, což český zákazník velmi ocení.

Praktické technologie

Zcela nový Focus byl navržen tak, aby vám usnadnil každý den. Tento zcela nový model je nabitý pokročilými technologiemi nesoucími název „Ford Co-Pilot360“ – obsahuje například adaptivní tempomat s inteligentním asistentem rychlosti a funkcí Stop & Go, aktivní udržování v jízdním pruhu nebo zdokonalený aktivní parkovací asistent. Společně tyto inteligentní technologie dokáží ovládat akceleraci, brzdění a dokonce i řízení. Jsou to technologie tak užitečné, že se budete divit, jak jste se bez nich mohli dosud obejít.

V pohodlí a v kontaktu se světem

Čisté linie, přehledné uspořádání a vytříbený vzhled. Interiér nového Focusu je ještě komfortnější, prostornější a stylovější než dříve. A je také propojenější s digitálním světem. SYNC 3 s hlasovým ovládáním v českém jazyce umožňuje bezpečně obsluhovat telefon, zábavní funkce nebo navigaci. Díky rozhraní Applink a funkcím Apple CarPlay a Android Auto navíc můžete ovládat některé vaše oblíbené aplikace.

Dynamika, kterou si užijete a hospodárnost, kterou potřebujete

Zcela nový Focus nabízí paletu výkonných a mimořádně úsporných motorů, které mohou být kombinovány se šestistupňovou manuální nebo osmistupňovou automatickou převodovkou. Karoserie je navíc navržena tak, aby kromě sportovního vzhledu zajišťovala skvělé aerodynamické vlastnosti, které pomáhají snižovat spotřebu paliva.

Přijďte si vyzkoušet zcela nový FORD FOCUS do autosalonu FOPO II
Přijďte si vyzkoušet zcela nový FORD FOCUS do autosalonu FOPO II

Vaše bezpečí je naší prioritou

Nad bezpečím vás samotných, vaší rodiny i ostatních pasažérů bdí kromě špičkových pasivních prvků bezpečnostní výbavy i pokročilé inteligentní technologie. Například funkce Pre-Collision Assist s detekcí chodců a cyklistů vás upozorní na potenciální kolize a dokonce začne automaticky brzdit, pokud sami včas nezareagujete. Automatická aktivace brzd po nárazu pomáhá předcházet nechtěnému pohybu vozu v případě, že dojde k nehodě a následné ztrátě kontroly nad řízením. Tyto asistenční technologie jsou součástí standardní výbavy.

Na všechno je zde dost místa

Zcela nový interiér využívá dostupný prostor do posledního milimetru. Výsledkem je dosud nejprostornější Focus v historii a jeden z nejprostornějších vozů ve své třídě. V první i v druhé řadě sedadel je tolik místa, že se i vysocí cestující mohou usadit naprosto pohodlně. Zadní sedadla dělená v poměru 60/40 lze sklopit téměř do roviny a získat tak maximum prostoru pro náklad. Zavazadlový prostor pro verzi kombi nabízí velkorysých 608 litrů objemu při standardním uspořádání sedadel a krytu zavazadelníku.