18.6 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

Připravte sebe a své ratolesti na rozličné podzimní počasí ve Footmarku

Veškeré nové podzimní a celoroční modely již dorazily, a tak u nás nakoupí botky bosochodci každého věku.

Dospělé určitě nadchnou vyšší kožené botky BeLenka, elegantní Angles Fashion či minimalistické Saltic. Nejoblíbenější Leguano neustále doobjednáváme nejen pro naše zásoby, ale i přímo na vaše objednání.

Pro děti máme osvědčené Froddo Barefoot a Flexible, DDstep Barefoot 063 a 070 a Affenzahn pro normální nožky, Beda a Protetika pro širší nožky, Jonapy klasické i slim na vějířkovité prstíky, Ricosta a zbytky Filii pro úzké nožky.

Pro ty nejmenší máme ponožkoboty Anatomic a Attipas s nejroztomilejším designem, a capáčky Hopi Hop a vyztuženější Hopi Go. Z botiček jsou to pak značky Little Blue Lamb, Beda, Froddo Prewalkers, Ricosta či Bundgaard.

Do deštivých dnů u nás seženete dětské holínky značky Aigle a Coqui Rainy. A pokud hledáte zateplené holínky, máme pro vás dvě značky: Bundgaard má holínky (jediné zcela barefootové) zateplené vlnou, Camminare v nich má vyndavací fleecovou vložku. Holínky pro dospělé teď vůbec nemáme, momentálně hledáme nového dodavatele, tak nám držte palce.

Seženete u nás také produkty značky Pedag, které o vaše boty pečují a impregnují. Mezi našimi zákazníky nejoblíbenějším je karbonová impregnace Tech Pro Waterproofer, která vytvoří voděodolnou membránu, je bezbarvá, vhodná na všechny typy materiálů, a dá se použít nejen na boty, ale i na kabelky či bundy. Dalšími oblíbenými produkty Pedag jsou pečující impregnace, čistící pěna či impregnace na přírodní bázi, která je vhodná na přírodně barvené kůže.

Občas už se ptáte po zimních. Očekáváme, že nám je začnou vozit ke konci října. Sledujte náš Facebook a Instragram FOOTMARK.CZ, kam přidáváme fotky s novými modely.

Do konce roku stále běží výprodej letních dětských sandálků, slevy jsou různě vysoké podle značek. Prozkoumejte náš ESHOP

Těšíme se na vaši návštěvu,
Holky z Footmarku