Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Conmongt / Pixabay
  • 10. 4. 2019 (středa) od 19:00
  • Divadelní sál Střelnice

Na námět knih Allana a Barbary Peasových napsal Miroslav Hanuš

Muži a ženy jsou odlišné bytosti. Mnohé vztahy mezi nimi končí špatně, protože muži nechápou, proč se ženy nemohou chovat jako muži a ženy očekávají, že se muži budou chovat stejně jako ony. Knihy manželů Peasových, které zkoumají rozdíly mezi myšlením žen a mužů, se staly světovým bestsellerem. Autoři v nich shromáždili nejnovější poznatky z oboru výzkumu mozku, z evoluční biologie, psychologie a sociologie. Výsledek jejich úsilí nám možná překvapivým, avšak humorným způsobem vysvětlí důvod existence napětí a rozepří mezi příslušníky obou pohlaví a pokusí se najít i způsob, jak se s nimi vypořádat. Herec a režisér Miroslav Hanuš si jejich dílo vzal za základ své hudební komedie, která měla světovou premiéru 19. 3. 2016 v pražském Divadle ABC. Po odhalení tajemství, proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, se už nikdy nebudete muset za nic omlouvat.

V režii Sabiny a Jiřího Langerových hrají, zpívají a chvílemi i tančí R. Hurych Hájková, A. Ratajová, L. Ratajová, Z. Svobodová, K. Tichá, M. Valášková, L. Váchová, V. Hanuš, M. Charvát, P. Körner, E. Krejcar, M. Palaugari, M. Peterka, A. Tomek a P. Urban.

Kapela Ukrutanka: Libor Soukup, P. Moravec, J. Pilný, P. Pokovba, O. Šetka a R. J. Urban.

Choreografie: Jana Hanušová, scéna a kostýmy DS Jablonský a Pavla Hovorková.

Vstupné 100,- Kč, 90,- Kč, 80,- Kč.

Předprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice a online na www.kultura.jh.cz. Za pravdivost údajů zodpovídá pořadatel akce.

Předprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od 31. 1. 2019. Za pravdivost údajů zodpovídá pořadatel akce.