Aktuálně

Proměny Naturhouse: Iva zhubla 13,6 kg

„Cítím se nadmíru dobře.“

Od té doby, co vkročila paní Iva Šandalíková poprvé do výživové poradny NATURHOUSE v Jindřichově Hradci, uplynulo 6 měsíců. Za tuto dobu ušla pořádný kus cesty. Nyní je lehčí o téměř 14 kg, štíhlejší v pase a přes břicho o 12 cm a může si kupovat slušivé oblečení až o 4 konfekční velikosti menší. Tato proměna jí prospěla po všech stránkách.

Proměny Naturhouse: Iva zhubla 13,6 kgIvo, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Nemohla jsem se vejít do oblečení a necítila jsem se v něm dobře. Tak jsem se rozhodla, že s tím něco udělám. Kolem prodejny NATURHOUSE občas chodívám. Jedno odpoledne mě před ní zastavila výživová poradkyně paní Mgr. Štěpánka Kutišová a nabídla mi možnost okamžitého měření. V tu chvíli jsem už neváhala. Věděla jsem, že jdu do toho. Domluvily jsme si termín první schůzky a začala jsem.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo? 

V hlavě mi utkvělo to, že s tím musím něco udělat. Prostě jsem se pustila do navrhnuté úpravy jídelníčku a k tomu jsem užívala doporučené produkty.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Asi nejvíce mi prospěla skladba jídelníčku. Cítila jsem se po zdravějších a lehčích potravinách dobře, měla jsem lepší pocit a začalo se mi snadněji pohybovat.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Cítila jsem podporu ze strany paní poradkyně Štěpánky. Je dobře, že jsem si o změnách mohla s někým promluvit a také to vše mělo určitý řád, který mi vyhovoval.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Vypustila jsem pečivo, přílohy, zcela mi vyhovovala vyšší konzumace zeleniny a ovoce. Právě po těchto změnách jsem se cítila mnohem lehčeji. A u dobrého pocitu nezůstalo. Brzy se také objevily první výsledky.

Proměny Naturhouse: Iva zhubla 13,6 kg

Proměny Naturhouse: Iva zhubla 13,6 kgNedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Velice jsem si oblíbila vlákninové výrobky, jako jsou suchary a vláknina FIBROKI. To byly moje nejoblíbenější produkty. Navíc na mně velmi dobře působil koncentrát ALOE VERA. Jednak mi velmi chutnal, a také jsem pociťovala nový příliv energie. Celkově se má vitalita velmi zlepšila.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Nyní jsem již v udržovací fázi. Váhu si tedy chci udržovat a k tomu si svoje oblíbené výrobky zařadím.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Ne. Zcela jednoznačně mohu říci, že to šlo nad moje očekávání dobře a snadno. Stačilo se držet několika rad a výsledek se dostavil. Mám z něj upřímnou radost.

Jak se cítíte nyní, lehčí o téměř 14 kg?

Cítím se nadmíru dobře. Mám opravdu velmi dobrý pocit. Jsem spokojená.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Mám ráda přirozený pohyb, jako je jízda na kole a běžná chůze. I to mi stačilo k tomu, abych dosáhla přesvědčivých výsledků. Zdá se, že je to právě jídelníček, který je pro zhubnutí zásadní, a proto byl moji prioritou a soustředila jsem se tedy hlavně na jeho dodržování.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, ráda bych. Své výsledky si chci udržet a určitě si nechám váhu odbornou podporou ze strany paní poradkyně Štěpánky ověřit a případně si opět nějakou úpravu stravy doporučit.

Štěpánka Kutišová – Naturhouse Jindřichův Hradec

Foto: Amálie Buřilová