-1.6 C
Jindřichův Hradec
5.02. 2023
Články

Proměny Naturhouse: Pavlína zhubla 17,5 kg

„Cítím se daleko lépe po fyzické i psychické stránce“

Paní Pavlína Mrázková je důkazem, že i člověk, který denně pracuje s jídlem, může získat zdravé stravovací návyky a zhubnout. Během 7 měsíců postupně odložila 17,5 kilo, zhubla přes břicho o 22 cm a kompletně obměnila svůj šatník o 3 konfekční velikosti. Navíc se cítí vyrovnaně, plná energie a vitality.

Pavlínko, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE a jak jste se o této výživové poradně dozvěděla?

Chodím okolo poradny NATURHOUSE každý den do zaměstnání. Jednoho dne mne na ulici oslovila výživová poradkyně Hanka Křivánková, zda mám zájem o analýzu těla zcela zdarma. Nabídku na změření jsem ráda přijala, a pak už nebylo daleko k tomu se objednat na úvodní konzultaci a sestavení jídelníčku.

Vyhovoval Vám jídelníček, nechybělo sladké?

Jídelníček mi vyhovoval hned od začátku, jelikož mám ráda sladké snídaně, upravily jsme snídaně tak, abych měla k ranní kávě sušenky FIBROKI. Naučila jsem se jíst zdravě a hlavně pravidelně.

Je nějaký produkt, který jste si oblíbila?

Mám ráda sladké, a proto musím říct, že sušenky FIBROKI 5C, které mají vysoký obsah vlákniny, u mne natrvalo našly místo v jídelníčku. Také mi chutná sirup CINARKI, ten zase usnadní zažívání a látky v něm obsažené bojují proti cholesterolu.

Zhubla jste již 17,5 kg, jak se nyní cítíte?

Cítím se daleko lépe po fyzické, ale i psychické stránce. Těší mne, že si toho všímá i okolí a setkala jsem se se samými pozitivními reakcemi.

Co Vaše rodina, podporovala Vás?

Ano, rodina mé úsilí podporovala nejvíce.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, chci si svou váhu udržet a stravovat se zdravě. Ráda se nechám jednou za měsíc od výživové poradkyně Hanky Křivánkové přeměřit. Děkuji výživové poradně NATURHOUSE v Chomutově a také svému okolí za podporu.

 

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L