6.7 C
Jindřichův Hradec
1.04. 2023
Články

Rekonstrukce části Václavské ulice jde do poslední fáze

V úterý 4. dubna 2017 začala podle plánu poslední fáze první etapy oprav Václavské ulice, ta potrvá do konce května. 

Rekonstrukce části Václavské ulice jde do poslední fázeV této poslední fázi bude prováděna výměna inženýrských sítí v křižovatce Václavská – Mlýnská a úprava povrchů v celém rozsahu rekonstrukce. Ulice Václavská bude uzavřena od Vídeňské přes křižovatku s Mlýnskou (do Mlýnské se tedy již z Václavské ulice nedostanete), provoz chodců v prostoru staveniště bude probíhat ve vyznačených koridorech dle postupu prací.

V provozu bude světelné signalizační zařízení v křižovatce Nábřeží – Rybniční.

Linky MHD projíždějící Václavskou ulicí budou vedeny ulicemi Vídeňská a U Nemocnice, linky MHD a VLD směr Buk a Políkno vedeny objízdnou trasou přes Děbolín a Matnou.

Vzhledem k tomu, že uvedené uzavírky budou výrazně komplikovat dopravu ve městě, žádáme motoristy o maximální využívání vnějšího silničního okruhu, aby intenzita dopravy v ulicích Vídeňské a Václavské byla pokud možno co nejvíce snížena.


Frézování Mlýnské a Václavské ulice

Služby města informují, že v příštím týdnu od 10. dubna bude probíhat frézování komunikace v Mlýnské ulici.

Služby města Jindřichův Hradec upozorňují veřejnost, že tento a příští týden bude probíhat ve Václavské ulici frézování místní komunikace. Technika se bude pohybovat ve směru od opravované části směrem ven z města. 

Nejnovější články

Kino Počátky na duben 2023

Miloslav L

AR SERVIS hledá automechanika

Miloslav L

Čtyři roční období na jednom místě IV. | Fotila Amálie

Miloslav L