6.4 C
Jindřichův Hradec
11.12. 2023
Reality

Rezidence Radouňka – brzy můžete bydlet v novém

Residence Radouňka - brzy můžete bydlet v novém

Na konci loňského roku byla zahájena rekonstrukce objektu v ulici Ke Škole č. p. 23. Po dokončení rekonstrukce bude v objektu pod názvem Rezidence Radouňka k dispozici 15 nájemních bytů.

Cílem společnosti IKP IMMO s. r. o. je vybudovat nadstandardní nájemní bydlení, kde hlavní předností je bezpečnost, komfort a pohodlí pro nové nájemníky.

„Uvědomujeme si obrovský nedostatek nájemního bydlení v našem městě a protože jsme sami bydleli v podobném projektu, rozhodli jsme se investovat právě do koupě a rekonstrukce krásného objektu v místní části Radouňka“, doplňuje jednatelka společnosti Ivana Pilná.

Byty v Rezidenci Radouňka jsou vybaveny kuchyní na míru vč. spotřebičů, kompletním vybavením koupelny a moderními podlahovými krytinami. V neposlední řadě patří ke každému bytu minimálně jedno parkovací místo, pro byty s výměrou nad 60 m2 jsou parkovací místa dokonce dvě.

V uzavřeném areálu mohou nájemníci využívat grilovací pergolu či vybavenou společenskou místnost, kde mohou například pořádat rodinné oslavy.

„Náš projekt je v Hradci unikátní. Nikde jinde nenajdete možnost nastěhovat se do uzavřeného areálu, který je hlídaný kamerovým systémem, navíc se naši noví nájemníci stěhují do zcela nových bytů, kde byly k rekonstrukci použity moderní technologie a design odpovídá aktuálním trendům“, uzavírá Ivana Pilná

Pokud chcete získat více informací o projektu nájemního bydlení, můžete se obrátit na webové stránky lepsinezpanelak.cz či na stejnojmenné profily na Instagramu a Facebooku.