Skvělé výsledky triatlonistů TCV J. Hradec na pohárovém závodu v Českých Budějovicích

Závodní sezóna je tady! První zastávkou Českého poháru v aquatlonu se již po osmé stal EGE Aquatlon České Budějovice. Kvůli chřipkové vlně se velký počet závodníků nemohl postavit na start, ale i tak jsme viděli vynikající výkony.

Mezi devítiletými žáky doběhl na druhém místě Antonín Valda. Půl minuty za ním si doběhl Ilja Gončaruk pro místo třetí. Vojtěch Gröschl (10-11) doběhl s nejlepším plaveckým a třetím běžeckým časem na třetí pozici. První závod v mladším žactvu se vydařil Kyrillu Gončarukovi, který vybojoval třetí místo. Start kategorie dospělí 20-39 let přinesl Kateřině Zemanové druhou pozici. V následující kategorii doběhla loňská vítězka Marie Valdová na třetím místě.

Všichni závodníci TCV: Petr Adam (5.), Václav Gröschl (11.), Cyril Blažek (16.), Matěj Kolář (17.), Jindřich Slanina ( 20.), Josef Valda (13.), Matyáš Němec (10.), Tomáš Hájek (5.), Zdeněk Blažek (7.), Linda Tischlerová (5.), Julie Tourková (16.), Beáta Kučerová (14.), Tereza Adamová (15.), Anna Ficová (19.), Lucie Tischlerová (16.), Žaneta Adamová (7.), Jarmila Tourková (5.).