-1.6 C
Jindřichův Hradec
5.02. 2023
Články

Skvělý rok 2014 pro Jindřichohradecký kickbox

V sobotu 12. prosince se v Praze na Vinohradech konal poslední turnaj roku – Vánoční Kosacup 2014. Turnaj pořádaný Českým svazem kickboxu, připravený pro děti a začátečníky. Jindřichohradecký klub Reborn měl tentokrát pouze 2 zástupce. Jednoho mezi dospělými a jednoho mezi dětmi.

Skvělý rok 2014 pro Jindřichohradecký kickboxMezi dospělými startoval Petr Kratochvíl, který nastoupil ve dvou kategoriích a jeden ze startů dokázal proměnit v zisk bronzové medaile.

Martin Mrkos, který startoval ve dvou dětských kategoriích, uspěl v obou z nich a přivezl nakonec domů zlatou a stříbrnou medaily. Zvlášť zlato za zápasy 10:0, 11:1, a 10:0 bylo více než zasloužené.

„Rok 2014 byl pro náš klub více než úspěšný. Z původní Třešťské pobočky jsme se dokázali rozrůst do Jindřichova Hradce, Telče a Jihlavy. Otevřelo se několik tréninkových hodin pro předškoláky, děti, ženy i závodníky. Přibyla spousta lidí, přibyli noví trenéři a v naší tělocvičně v Jihlavě navíc stále rozšiřujeme nabídku kurzů, takže jsem absolutně spokojený. Navíc na turnajích jsme letos dokázali vybojovat 15 medailových umístění (4 zlaté, 7 stříbrných, 4 bronzové), což já osobně považuji za fantastický úspěch.“ Dodal hlavní trenér klubu Josef Bílek

Kickbox klub Reborn

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L