ŠLECHTA a.s. hledá zaměstnance na pozici NÁSTROJAŘ PRO SERVIS FOREM

Šlechta a.s.

Se svými více než pěti desítkami zaměstnanců jsme největší firmou v České republice zabývající se leštěním a servisováním forem.

Naším cílem je nabízet klientům kvalitní služby, jež se snažíme neustále rozšiřovat a nadále zdokonalovat.

Do našeho týmu odborníků hledáme nového kolegu na níže uvedenou pozici:

NÁSTROJAŘ PRO SERVIS FOREM

Šlechta s.r.o.Náplň práce:

  • Provádění preventivních údržeb a oprav vstřikovacích nástrojů
  • Demontáž, analýza stavu, provedení prací, montáž nástrojů
  • Precizní a jemné práce při lícování formy
  • Znalost tušírovacích prací
  • Vazačské zkoušky (výhodou)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (ideálně nástrojař)
  • Prokazatelná praxe v obdobné pozici (zkušenosti s opravami a údržbou forem)
  • Ochotu cestovat k zákazníkovi
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Kladný poměr k prováděné práci a loajalitu k firmě
  • Flexibilitu a ochotu se dále zdokonalovat v oboru

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP
  • Zázemí zavedené společnosti, jež je na špičce ve svém oboru
  • Nástupní mzda dle dohody
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvky na obědy a penzijní pojištění, roční odměny, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance 10.000,- Kč, odměny za výjezdy k zákazníkům, 2x ročně společná akce, Cafeteria Benefit plus, dovolená navíc, atd.)
  • Zájemci zasílejte svůj životopis na e-mail: podatelna@slechta.com

Zavřít