21.9 C
Jindřichův Hradec
20.05. 2024
Články

Sleva na vstupné 50% v Zoo Hluboká

Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou si na letošní podzim připravila příjemné překvapení nejen pro Jihočechy. Jako poděkování všem věrným návštěvníkům, snížila Zoo Hluboká po celý listopad své základní vstupné na polovinu.

„V tomto krásném podzimním počasí jsme se rozhodli snížit základní vstupné o 50% ceny, což je opravdu velmi výrazná sleva. Toto nízké vstupné platí od 4. 11. 2022 až do 30. 11. 2022. Akce není omezena pro žádnou skupinu návštěvníků – platí pro všechny. V praxi to znamená, že dospělý za vstup do zoo zaplatí pouze 75,- Kč a dítě od 90cm do 15let 55,- Kč.“ Po celou dobu trvání listopadové akce, nelze využít ani kombinovat jiná zvýhodnění či slevy.

V tomto období mohou návštěvníci zoo pozorovat mimo jiné, odrostlá koťata tygrů ussurijských, 3 letošní mláďata rysů, v září narozenou samičku vodušky červené a v neposlední řadě také srpnová mláďata vyder. Areál zoo je díky mnoha stromům a bohaté výsadbě rostlin krásně zbarven do tónů podzimu, a to přímo vybízí k příjemné procházce.