-3.7 C
Jindřichův Hradec
8.02. 2023
Články

Soutěž JHMD: Úzkokolejky objektivem

Jindřichohradecké místní dráhy vyhlašují fotografickou soutěž na téma „Úzkokolejky objektivem“

 Soutěž JHMD: Úzkokolejky objektivemFotosoutěž je součástí širší koncepce komunikace s veřejností, v jejímž rámci JHMD hledají odpovídající formy spolupráce se všemi, kdo si uvědomují jedinečnou kulturní a krajinotvornou hodnotu jindřichohradeckých úzkokolejek.

Jedním z projevů otevřené komunikace je i nové pojetí autorských kalendářů, které by měly pravidelně přinášet osobité pohledy od různých autorů vždy na nová a nová témata spjatá s děním kolem našich úzkokolejek.

Od 30. 5. je v prodeji firemní kalendář na rok 2016 s fotografiemi jindřichohradeckého gymnazisty Jana Olivy. Zakoupit jej můžete v informačním centru města v Panské ulici, v kavárně Kolonial v ulici na Hradbách a samozřejmě v sídle JHMD v Nádražní ulici v Jindřichově Hradci a ve všech obsazených nádražích JHMD.

Pokud si myslíte, že dokážete udělat stejně dobré, ne-li ještě lepší snímky, zašlete na adresu: office@jhmd.cz alespoň jeden soutěžní snímek; součástí emailu musí být jméno, příjmení a bydliště účastníka a označení, že jde o snímek zaslaný do soutěže. Pochopitelně, čím více snímků, tím i větší šance na výhru.

Výherci obdrží od JHMD dárkové poukazy: za 1. místo na službu strojvedoucím na zkoušku na parní lokomotivě; za 2. místo na službu strojvedoucím na zkoušku na dieslové lokomotivě; za 3. místo volnou rodinnou jízdenku do parního vlaku.

Soutěžní snímky budou zveřejněny také na našem Facebooku (www.facebook.com/jhmd.cz) a Instagramu (instagram.com/uzkokolejka_jhmd/). Veřejností nevíce oceňovaná fotografie (sdílení a „palcování“, like) obdrží od nás zvláštní cenu publika.

Vybrané fotografie se uveřejní formou dalších autorských kalendářů.

Pravidla soutěže naleznete na www.jhmd.cz v sekci Fotosoutěž, kde budou následně zveřejňovány soutěžní fotografie.

Kontakt pro další informace:

media@jhmd.cz

Nejnovější články

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Tříkrálová sbírka na Jindřichohradecku byla rekordní

Miloslav L

Valentýnské menu v restauraci Pod Zámkem

Miloslav L