12 C
Jindřichův Hradec
30.05. 2023
Obchody

Studio KaCi

Proč u nás nakupovat?

Dnes už najdeš víc než dost internetových obchodů, které nabízejí kvalitní, přírodní kosmetiku. Ale máš to stejně jako my? Je pro tebe těžké se zorientovat a vybrat si ten správný produkt???

Proto jsme přišly s přehledným prostorem, kde je snadné se vyznat!:) Najdeš tu právě to, co potřebuješ a ještě budeš mít vždy po ruce TIPY a TRIKY 🙂 přímo od nás z praxe. Navíc jsme tu pro tebe s naším zákaznickým servisem přes Whatsapp, kde nás můžeš kontaktovat a poradit se.

Proč JSEM Grácie? Významem je půvab, krása a radost. Jsi taky Grácie? Pak najdeš pod touto záložkou vše pro sebe samu ! KLIKNI: Jsem Grácie

Přijdeš si u nás na své – ať už jsi grácie jako my, nebo pravej chlap či puberťák 🙂

Naší profi Grácií je Kačka, s ní i make-up bude hračka 🙂 www.zarimskaci.cz

Produkty balíme s láskou k tobě i k planetě.

Rády bychom ti předaly naše pocity a pomohly se cítit, ale i vypadat skvěle.

Aby ses i ty nosil/a s grácií!:) Proto si s námi pojď každý den užít a dopřát si pro sebe to nejlepší!

Jsme #graciezjihu.

Čtyři ženy, které se chtějí cítit fajn :)) Jsme rozdílné, ale již dlouholeté přítelkyně, mámy malých svišťů, které spojuje láska ke kvalitě oproti kvantitě. Vzhledem k tomu, že každá potřebujeme malinko něco jiného, přinášíme ti naše zkušenosti a doporučení, které vždy najdeš u každého zvoleného produktu, který ti na eshopu nabízíme.

Vzorem jsou pro nás naše babičky a dědečkové – vracíme se k produktům, které jsou spojené s přírodou, bylinkami a rozhodně bez silikonů a ostatních fuj věcí. Ani nám není lhostejná planeta a naše těla (i když normálně jdeme s dětma k doktorovi, když nezabere šalvěj nebo med :)). Vybíráme produkty, které jsou pro nás, děti i chlapy TOP a splňují eko požadavky.

Proč JSEM Grácie? Významem je půvab, krása a radost. Jsi taky Grácie? Pak najdeš pod touto záložkou vše pro sebe samu ! KLIKNI: Jsem Grácie

Nejnovější články

Čtvrteční vernisáž zahájí výstavu fotografií jihočeských krojů

Miloslav L

Státní zámek Dačice

Miloslav L

Charita Jindřichův Hradec hledá nové kolegy 

Miloslav L