20 C
Jindřichův Hradec
24.07. 2024
Archivní

SWAP – bazárek oblečení | Karafferova zahrada

Pokud přemýšlíte co s následujícím víkendem, koupání vás nebaví a dovolená v nedohlednu, neváhejte ani chvilku a navštivte Krafferovu zahradu.

Proč?

Už potřetí se letos stane velkým „módním domem“. Otevřená okna z.ú. a jejich klienti se pustili do třídění oblečení už na počátku měsíce a 21. července se otevřou brány zahrady, kde si budete moci vybrat zbrusu novou garderobu.

Ještě do 20.7 můžete na adresu Pražská 104 donést svoje pěkné, ale již nevyužívané oblečení, za které dostanete kupony na zaplacení nákupu o víkendu. Pokud ve skříni na výměnu nic neobjevíte, můžete se hodit do gala i tak. Stačí si vybrat a personál Oken vám stanoví symbolickou cenu. Výtěžek poputuje na další bohulibou činnost ústavu.

V horní části zahrady bude připravený i bazárek dětského oblečení, hraček a doplňků a věcí pro domácnost.

Připraven je též pestrý program.  V pátek a sobotu v 11.00 se můžete těšit na originální divadelní představení Oken, odpoledne ve 13 hodin potom na country tance taktéž  po oba dny, z pera klientů.

Sobotní odpoledne nám poté zpříjemní se svým klavírem Petr Mottl.

V neděli v podvečer (17.00) je připraven pohybový workshop párové akrobacie, který povedou lektoři BudeCirkusu, v němž vás naučí třeba jak si bezpečně lézt vzájemně na záda.

Během této události vás osvěžíme Karáskovými limonádami nebo Kamenickým pivem, kávu a vynikající zákusky připraví Klára z Oat.milk.klara.

Kulisy nám budou dělat letničky, trvalky a stromy Krafferovy zahrady.

Tak se přijďte obléknout, osvěžit, nebo jenom podívat. Budeme se na Vaši návštěvu těšit!