12.9 C
Jindřichův Hradec
23.03. 2023
Články

Tančírna v Jindřichově Hradci již tuto sobotu

Do jindřichohradeckého kulturního domu Střelnice zavítá Taneční klub Pelhřimov, který vyplní sobotní večer tancem a zábavou.

Jindřichohradecká tančírnaPlesová sezóna je v plném proudu, avšak najdou se tací, kteří na taneční parket po celý večer nezavítají. Velmi častým důvodem je strach lidí, že po absolvování základních tanečních, všechny kroky zapomněli.

Právě tyto obavy chce zahnat taneční klub Petank, který působí v Pelhřimově již několik let a s taneční průpravou má bohaté zkušenosti. „Letos jsme zde vedli v Jindřichově Hradci taneční kurzy, tančírnu chystáme zde poprvé a pevně doufáme, že bude mít úspěch,“ sdělila tanečnice Radka Hrnčířová.

Struktura tančíren se těší čím dál větší oblibě a to z toho důvodu, že si lidé nenásilnou formou zopakují jednoduché taneční programy, případně se naučí nové figury. Na tančírnu může zavítat opravdu každý, i člověk nikdy tancem nepolíbený. Tanečníci Petanku vždy ukáží jednotlivé kroky a po celý večer budou k dispozici, aby dotyčným případně poradili a pomohli.

Tanec je zábava, a proto je připraven pestrý program. Kromě výuky latinskoamerických a standardních tanců, si tanečníci připravili i výuku, poslední dobou velmi populárního kubánského tance, salsy.

Aby se příznivci tance v sále dostatečně navnadili a příliš neunavili, jsou připravena i jednotlivá taneční vystoupení. Tančírna odstartuje ve 20 hodin a láká na příjemný taneční večer.

Dominika Benešová

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L