Aktuálně

Ubytování – Jindřichohradecké úzkokolejky

Albeř - Ubytování - Jindřichohradecké úzkokolejky

Už jste někdy trávili dovolenou na nádraží?

Využijte možnosti rekreačního ubytování v plně vybavených apartmánech v nově rekonstruovaných budovách nádraží Střížovice, Hůrky, Kunžak-Lomy, Albeř a Nová Bystřice v srdci nádherné přírody jižních Čech a České Kanady. Naše vlaky jezdí právě tak často, abyste je mohli využít při svých výletech a přitom jste nebyli rušeni ve vašem odpočinku. Navíc máte výhodu – vlak vám zastaví přímo u prahu.
Všechny objekty jsou elektricky vytápěny, s plně zařízenou kuchyní (kuchyňská linka, lednička, elektrický vařič) a vybavené (nádobí, hrnce atd.). U objektů je zajištěn prostor pro úschovu kol a  parkování vozidel.

Dolní Skrýchov:
Dolní Skrýchov - Ubytování - Jindřichohradecké úzkokolejkyUbytování se nachází přímo u železniční splítky na odbočce trati do Obrataně nedaleko Jindřichova Hradce. Mít před okny unikátní trať s hustým provozem, je snem každého nádražáka.
Čtyřlůžkový apartmán s kuchyní, pokojem, koupelnou se sprchovým koutem a odděleným WC. Možnost vytápění krbovými kamny. Součástí objektu je oplocená zahrádka.
S ohledem na charakter a kapacitu zařízení pronajímáme pouze celý objekt.
POZOR V TĚSNÉ BLÍZKOSTI UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ VEDE ŽELEZNIČNÍ TRAŤ S HUSTÝM PROVOZEM!!!

Albeř:
Ubytovací zařízení se nachází na úzkokolejném nádraží blízko rakouských hranic. Rybník Osika, vhodný na koupání, je vzdálen 500 metrů. V dosahu je několik možností občerstvení a stravování. Do Nové Bystřice je to jen 2,5 kilometru.
Čtyřlůžkový apartmán s kuchyní, pokojem, koupelnou se sprchovým koutem a odděleným WC. Možnost vytápění krbovými kamny. Součástí objektu je oplocená zahrádka.
S ohledem na charakter a kapacitu zařízení pronajímáme pouze celý objekt.

Albeř - Ubytování - Jindřichohradecké úzkokolejkyNová Bystřice:
Ubytovací zařízení se nachází v 1. patře úzkokolejného nádraží v Nové Bystřici. Sledujte provoz parních a motorových vlaku na nádraží z nadhledu prvního patra.
K dispozici jsou dva čtyřlůžkové apartmány se společným vchodem v prvním patře. Každý apartmán je vybaven kuchyní s jídelním koutem, pokojem, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Střížovice:
Nádraží obklopené lesy a loukami v ráji houbařů, v blízkosti se nachází rekreační Ratmírovský rybník s krásným koupáním. Okolí je vhodné v létě pro pěší turistiku i pro cykloturistiku, v zimě pro výlety na běžkách.
K dispozici je devítilůžkový (5 + 4) a pětilůžkový apartmán s oddělenými vchody, kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a odděleným WC. Možnost vytápění krbovými kamny, respektive starým sporákem. Ohniště vedle budovy.

Střižovice - Ubytování - Jindřichohradecké úzkokolejkyKunžak-Lomy:
Ubytovací zařízení se nachází na úzkokolejném nádraží v Kunžaku-Lomech v jihočeské vesničce Lomy s nejhustším parním provozem v České republice.
K dispozici je pětilůžkový a čtyřlůžkový apartmán. Každý apartmán je vybaven kuchyní s jídelním koutem, pokojem a koupelnou (sprchový kout, WC).

Hůrky:
Nádraží blízko rakouských hranic, v klidné přírodě s romantickými východy slunce nad hladinou rybníka. Ke koupání doporučujeme nedaleký rybník Osika. Do vsi je to přibližně 2 km, kde můžete navštívit obchod a hospodu. V nedalekém městečku Nová Bystřice (cca 6 km) najdete obchody a restaurace. V blízkosti je hraniční přechod do Rakouska.
K dispozici jsou tři pětilůžkové apartmány se samostatnými vchody. Každý apartmán je vybaven kuchyní s jídelním koutem, pokojem a koupelnou (sprchový kout, WC).  Ohniště vedle budovy. (POZOR – Hůrky apartmány jsou aktuálně v rekonstrukci, ale nabízíme pronájem dřevěného skladiště, venkovních prostor a vagóny na konci areálu.)


CENÍK


Další podmínky
Ceny platí od 1.1.2013. Cena ubytování v Hůrkách nezahrnuje rekreační poplatek stanovený vyhláškou č. 4/2003 vydanou Městem Nová Bystřice.
Traťová jízdenka k ubytování
Ubytovaní v našich rekreačních železničních stanicích mají možnost zakoupit traťovou jízdenku na motorové vlaky na trať Jindřichův Hradec – Nová Bystřice. Jízdenka je platná po dobu pobytu. Podmínkou je ubytování od 4 nocí včetně. Cena je 5 Kč/ks. Jízdenku Vám předá správcová objektu před nástupem na ubytování. Případný zájem uveďte v objednávce.
Slevy
Děti do tří let jsou ubytovány zdarma. Za přistýlku zaplatíte polovinu plné ceny. Za domácího mazlíčka (pes, kočka a jiné zvířectvo srovnatelné velikosti) zaplatíte 50,- Kč /kus/noc.

 

Mapy:

Dolní Skrýchov

Zvětšit mapu

Střížovice

Zvětšit mapu

Kunžak – Lomy

Zvětšit mapu

Hůrky

Zvětšit mapu

Albeř

Zvětšit mapu

Nová Bystřice

Zvětšit mapu